Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti képesek vagytok elviselni...

Ti képesek vagytok elviselni a megalázást, vagy inkább túl büszkék vagytok?

Figyelt kérdés
Pl. munka során.
2014. szept. 3. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem viselem el, de sok mindentől függ.

Ha a gyerekemnek kell enni adni és nincs más lehetőség pénzt keresni, elviselem.

2014. szept. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Se büszke, se megalázkodó nem vagyok.

Munkában?... próbálnék szabadulni egy ilyen helyzetből, ha nem sikerülne megoldani.

Mi a konkrét szitu?

2014. szept. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban elég sok mindent elviseltem, aztán az idő múlásával, ahogy öregedtem, egyre kevésbé. Nem várok el amúgy különleges bánásmódot, csak a megfelelő hangnemet.
2014. szept. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ua. mint az utolsó.


Korábban inkább elviseltem, mert nem akartam munka/lakás nélkül maradni, de ha volt lehetőségem, rögtön szabadultam. Vannak normális emberek és helyek, csak meg kell őket találni :)

2014. szept. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem a megalázást sem a magasztalást nem szeretem...én azt szeretem ha normális módon közlik velem, hogy jó/rossz vagyok...nem kell túlreagálni...pl azt is utálom ha a barátnőm dícsér, ugyanolyan rosszul esik mint amikor a főnököm leszid mondjuk egy csúszás miatt...persze nem ugyanaz az érzés, csak ugyanolyan kellemetlen...mert nem tudok rá megfelelően reagálni...
2014. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, középsuliba járok, és hát nemigen bírom ha megaláznak, pedig kb minden nap porig aláznak. Nagyon nehezen viselem, pedig a többi közösségben elfogad mindenki, sőt kedvelnek is, csak az osztályomban nem
2014. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!