Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér, duci lányok többségén...

A kövér, duci lányok többségének nagy az önbizalma. De miért? Honnan merítik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 21:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Mert ugyanúgy joguk van hozzá, mint egy vékony, sovány lánynak. Az az egészséges, hogyha valakinek van önbizalma, az már más kérdés, hogy néha van akinek kevesebb is lehetne, de ha nekik úgy jó, akkor úgy jó.
2014. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Dacból.
2014. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hogyan is függ össze a kettő?
2014. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ezen én is gondolkodtam már .
2014. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%
Ezt én sem értem.
2014. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20%
Fatorexia!soványnak látják magukat közbe pedig kövérek az anorexia ellentétje mert ők meg kövérnek látják magukat pedig nem is azok
2015. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én egyet értek az első kommentelővel.Miért kéne önbizalmatlannak lenniük csak azért mert ők nem olyanok mint a "menők"? De sztem az sokkal idegesítőbb, mikor egy gyönyörű lány, elkezdi h: jaajj isteeneeem én olyan rondaa vagyook! És utána meg várja azt h azt mondják neki h: aah neem is te gyönyörű vagy. Sztem ez sokkal szánalmassabb és idegesítőbb mint bármi más
2015. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
szerintem a nagy többsége pont,hogy önbizalomhiánnyal küzd.. inkább félnek és nem mernek beszélni ezt is nézhetik a tudatlanok beképzeltségnek(akik ebből csak azt veszik le,hogy hu nem beszélget biztos mert mindenkinél jobbnak hiszi magát...) meg ha felmer venni egy csinosabb ruhát akkor is biztos baromi sok önbizalma lehet..de hát könyörgöm nem bújhat zsákba csak mert másnak nem tetszik neki is van joga csinosan felöltözni(nem cicanadrágra gondolok)... szerintem nagyon ritka mikor egy kövér nőnek nagy hangja van bátor és kiáll a nyilvánosság elé és csinosnak hiszi magát
2015. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!