Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?

Szerintetek érez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe fél éve szerelmes vagyok. Ezt ő is tudja és már ő is mondta, hogy érez valamit és egyszer smároltunk is buliban még nyáron (ő nem volt részeg). Azóta nem szólunk egymáshoz egy szót se, nem nézünk egymásra, de még csak nem is köszönünk. Teljesen ismeretlenként viselkedünk. Az előtt hülyültünk mikor egymás mellett ültünk aztán már egyre kevésbé szóltunk egymáshoz.. Ezután jött az,hogy elmondtam neki mit érzek ő pedig akkor még csak utalt rá hogy érez valamit. A baj az, hogy jártam az egyik haverjával, és neki fontos a barátság bár szerintem nem kéne feladni és lehet, hogy köztünk nem is működne. De nem hogy beszélni nem beszélünk, de már nem is köszönünk pedig minden nap találkozunk.. Érezhet valamit és azért viselkedik így, de ha nem akkor miért smárolt velem?

2014. szept. 14. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
...mert bunkó. Ne foglalkozz vele. Mi az, hogy nem köszön?
2014. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem rajong érted, szerintem nincs értelme elkezdeni. De lehet, hogy érez valamit ,de akkor nem erősebb annál a félelemnél, hogy elrontjátok, nem lesz jó stb... Ez gáz, ezt először magában kell tisztáznia. Az is lehet, hogy egyszerűen nem készült fel egy kapcsolatra, ami szerintem jobb, mint előző. Vagy úgy érez irántad .
2014. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jártál az egyik barátjával ezért
2014. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem az alapvetően a kapcsolat ellen szólna, ha a srác már járt egy barátnőmmel. Akkor az tabu számomra!

Gondolom ez a csaj is így gondolja, de persze ettől függetlenül azért érezhet valamit irántad. Viszont az azért elég gyerekes és unintelligens, hogy még csak köszönni se köszön. Szerintem várj még, hátha elintézi magában az érzéseket és rájön, hogy mit akar. Ha pedig így marad továbbra is, akkor ne foglalkozz vele, lépj tovább, mert nem éri meg, fölösleges!


Amúgy, hány évesek vagytok?

2014. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 évesek
2014. szept. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!