Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pénzről? Mennyire játszik fontos szerepet az életetekben?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha van mit enni...
2014. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem boldogít...mondják ezt azok, akiknek van mit elkölteni.
2014. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lehetne bővebben kicsit?
2014. szept. 14. 15:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek fontos, csak azoknak nem akik elvonultan élnek és csak a meditációval, stb. foglalkoznak. A többi embernek ez az egyetlen eszköz van a kezében ahhoz, hogy minél jobb körülményei legyenek.
2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Pénzből létezünk, és pénzért temetnek el. Mindenhez pénz kell, én úgy fogom fel ha dolgozok akkor van, és abból magamra fordítok amennyit gondolok, ha kell egy jó cipő, nem az árát nézem meg, hanem hogy milyen, és mennyire felkapott, illetve jó minőségű.


Nálam a sporthoz elengedhetetlen a pénz, mert az étrend kiegészítők, és a kaja nem két forint.

2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A pénz nem boldogít, de a hiánya szomorúvá tesz.


Amúgy elég fontos dolog, nélküle nincs hol laknom, nincs mit ennem, így is épp csak megélek. Plusz kellene egy csomó dologra pénz, nyelvvizsga, jogsi, diploma, már ott vagyok hogy 500+ ezer forint, és akkor még csak épp hogy elkezdtem az életet.

2014. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyi van amiből megélek, nyaralásra, luxusra nem telik, így ezekkel nem foglalkozom.


Amúgy meg, addig kell nyújtózkodni ameddig a takaró ér.


sok mindent tettem, hogy jobb legyen, nyelvet tanultam, szakmát, vállalkozást indítottam. Eredménye, hogy nagyobb adósságom lett mint azelőtt. Nem vagyok előrébb semmivel.

2014. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utálom. Sajnálom, hogy ilyenné vált a világ. Minden ettől függ, nélküle nemhogy normálisan nem lehet élni, de szinte sehogyan sem. Persze ott van a munka...de ez is elég érdekes viselkedést vált ki az emberekből. A többség csak a nagy, felesleges dolgokra vágyik, csak dolgoznak, és dolgoznak, a minél jobb körülmények érdekében. Mindig csak a megélhetés, az anyagiak, s közben mást észre sem vesznek...most nem azt mondom, hogy mindenki elégedjen meg azzal, amije van, de nem kellene túlzásokba esni. Az is milyen már, hogy valakit ez alapján ítélnek meg?

Én még csak annyit érzékelek, hogy a tanuláshoz mennyi kell. Valószínűleg majd gürizni fogok napi nem tudom hány órát, hogy elvégezhessem az egyetemet, és csak utána jön a neheze, amikor esetleg majd nem csak saját magamat kell eltartani. De alapjában véve nem vagyok anyagias, és csak remélni tudom, hogy nem is fogok belefásulni ebbe az egészbe.

2014. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom. Én szeretem a pénz, én szeretem a pénzt keresni, költeni, fogni, számolni. Nincs fényűző életem, de megnyugtató, hogy nem hónapról hónapra élek.
2014. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A penz fontos, de nem kozponti kerdes. Valoszinuleg mert eleg jol keresek. Emiatt van idom es energiam mas dolgokra koncentralni.
2014. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!