Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik igaz?

Szerintetek melyik igaz?

Figyelt kérdés

Van, hogy az ember el szeretne menni jó messzire, akár hosszabb időre is vagy éppenséggel örökre. Szeretne új életet kezdeni, mert úgy érzi, nem tud továbblépni ott ahol éppen van. A kérdésem erre irányulna. Szerintetek ez menekülés? Menekülés a problémák elől? Olvastam egy könyvet, amiben ezt írta a szerző, hogy ha problémáid vannak, akkor azok azzal nem oldódnak meg, ha elmész messzire, ott helyben kell megoldani őket, hogy tényleg leküzdjük őket. Na de mi van, ha valaki nem érzi "otthon" magát a saját hazájában? És éppen ez a probléma. Lehet, hogy egy másik kultúrában viszont igen. Az is menekülés? Mit gondoltok?

Előre is köszi a válaszokat!


2014. szept. 15. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, menekülés. Mert kizárt, hogy valaki más kultúra miatt menjen el, új életet kezdeni. Más kultúrát lehet a saját hazádban is tanulni, élvezni. Ha problémád van, és úgy érzed menni kell minél messzebbre az nem a kultúra miatt van. A probléma akkor is megmarad a kiliputyinra költözöl. Minden problémát meg lehet oldani, amit meg nem lehet azzal meg nem kell foglalkozni, hiszen rosszabb úgy sem lesz.
2014. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6eve rengeteg problemam volt-erzelmi,anyagi,csaladi.Elköltöztem abbol a közegböl,uj varos,uj ismerösök,uj munka.Mara megoldottam a problemaimat,mert a tavolbol jobb ralatasom Volt mindenre,megszüntek az addigi zavaro tenyezök,a befolyasolni akaro emberek is messze kerültek,es tisztan at tudtam gondolni a problemaimat,es megtalaltam a megoldasokat.
2014. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 20:35

De akárhogy is nézzük, te is menekültél a problémáid elől.

Szerencsére megoldottad, de akkor is "menekültél"..

2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen menekültem mert az idegösszeroppanas szelen alltam,es nem tudtam mar eldönteni mi a jo es mi a rossz.Ezert kell elmenni abbol a közegböl,hogy tisztan lass.
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!