Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elűzni ezt a...

Hogyan tudom elűzni ezt a rossz érzést?

Figyelt kérdés
Napokban jött a tudtomra, hogy Markus Persson eladta a Minecraft-ot a Microsoft-nak. Azóta nem szeretek minecraftozni, és minecraft pe-zni sem. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy ez a remek társaság a Mojang nincs többe, és nem az ül már a fejlesztésnél aki eddig. Remek ez a játék, és én azt szeretném magamban, hogy azok az emberek csinálják tovább, akik eddig. Azóta van rossz érzésem. Mintha vége lenne a minecraft-nak azaz ez lenne az utolsó fissítés stb.... Nagyon bánt, hogy látom hogy mások keze munkája másé lesz. Más lesz az egész. Nem tudom ez miért van. A barátom is tudja ő csak játszik és nem érdekli nagyon. Én éjjel nappal Notch-ról nézek videókat ahogy például programozta a skeletont. Senki nem ért meg. Játszásom nagy részét töltötte ki a Minecraft és így hogy most minden kedvemet elvette ez az incidens unalmas internetes keresésekhez vezet. Csak nézem hogy Notch programozza régen a minecraftot és csak elmélkedek szomorúan hogy ez hogy lehet? Mit csináljak ez ellen? Nem tudom elfogadni amikor csak előveszem a minecraft-ot egyből eszembe jut és bamm jön a rossz kedv. Segítsetek kivagyok! (normális válaszokat) kérlek. F

2014. szept. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem az ül már a fejlesztésnél aki eddig" - de igen, azok csinálják, akik eddig, csak most már a Microsoft "besegít"


Markus Persson kiszállt az egészből ,mert ahogy elmondta, túlnőtt a vállakozás. Ő ezt egyszerű programocskának szánta, nem gondolta, hogy ekkorára nő.


"incidens" - nem, ez nem az. Ez üzlet.


Függő vagy. Tedd félre a játékot, akkor is, ha nagyon érzed, hogy muszáj játszanod. Nekem is így sikerült leszoknom a túlzott számítógépezésről. Éreztem, hogy gép elé kell ülnöm, de nem tettem. Elgondolkodtam, azon, hogy miért kellene gépeznem, mi az amit csinálni akarok a gépen, és ez feltétlenül szükséges- e.

2014. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 adventurer111 válasza:

Ugyanúgy Notch,Dinnerbone,Jeb és a többiek fogják tovább csinálni a Minecraftott csak néhol microsofték besegítenek.

Jeb twittje:"I'm still at Mojang, and I'm still the lead developer of Minecraft. Check our blog and @notch's twitter for more info." és gondolj arra hogy most azok is csinálják az MC-t akik az oprendszeredet már ha windosod van.Én mondjuk csak attol félek hogy microsofték beszüntetik a linux és mac változatott.

2014. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyanúgy a Mojang csinálja a Minecraft-ot, csak a Microsoft-nak megy a pénz. Notch meg még 2 dolgozó ment el a Mojangtól, és Notch amúgy is egy idióta (már bocsánat, de ez csak az én véleményem), és már nagyon rég óta hozzá se nyúlt a Minecrafthoz (még kb. 2 évvel azelőttől, hogy a Microsoft megvette a Minecraftot, már Jeb vezette a fejlesztést, és Notch hozzá se nyúlt). És egyébként szeptembertől kijön a Minecraft oktatási kiadása, amit még lehet, hogy suliban is fogtok használni, és ezt csak a Microsoftnak lehet köszönni! :) Inkább a Windows 10-től félj, mert mindent küld a Microsoftnak, a kamerád képét, mikrofon hangját, meg mindent, de a Minecraftba nem avatkoznak be a microsoftosok.
2016. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2016. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!