Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki vele,...

Hogyan béküljek ki vele, szinte családtag?

Figyelt kérdés

Jóban-rosszban együtt voltunk a lakótársammal, mindenben támogattunk egymást. Amikor szakított velem a barátom, amikor meg-erőszakolta és összeverte rendszeresen a férje, amikor elváltak. Mintha édestesvérek lennénk. De minden megváltozott.


Amikor elvált a férjétől, fel kellett venni, egy új lakótársat. Amikor válogattunk, kiderült, hogy ő ismeri Janit még a munkahelyéről, de csak arcról, soha nem beszéltek. "Ismerősként" őt vettük fel.


Egy görbe este alakalmában Jani ágyában kötöttem ki. Borzalmas volt, amikor abba akartam hagyni, szinte megerőszakolt, agyrázkódásom lett, tele vagyok foltokkal és húgycsőkörnyéki zúzódásom lett.


Ez kiderült a lakótársam előtt két napja. Azóta feltűnően csendes velem, és néha megkérdezi, hogy megérte el..sznod mindent? Pedig neki semmi köze az egészhez. Csak köztem és Jani között volt a dolog, Anitának is van már párja. Az a baja, hogy attól fél, h emiatt megint más lakótársat kell keresnünk. Vagy, hogy Jani kissé kínosan kerülte két napig.


DE komolyan magyarázzátok el, hogy mi a f...szért fújja fel ennyire a dolgot. Negyed éve nem voltam férfival, ember vagyok, kívántam. Köztük soha nem volt semmi. Nem kell új lakótársat keresnünk. Egyszerűen nem értem, magyarázzátok el. Lehet az én szegénységi bizonyítványom, de nem értem, hogy azok után, hogy mennyi mindenen keresztülmentünk, egy ilyen este miatt így viselkedik. Ismerem már egy ideje, ha valakire megharagszik, nem bocsát meg. És engem hibáztat, holott, ketten kellettünk ahhoz az estéhez. És amin keresztülmentünk ketten, fel nem foghatom, hogy egy szinte idegen ember pártját fogja.


2014. szept. 19. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!