Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintekek tényleg ciki...

Szerintekek tényleg ciki trapéz szárú farmereket hordani?

Figyelt kérdés

Már az utcán minden lány csőnadrágba,legingsbe van.Kevés hord trapáz szárút.A suliba is állandóan piszkálnak érte hogy ilyet az ősanyák hordtak.De nekem csak azok vannak.Csak 2 csőnadrágom van.

16/L



#nadrág #ciki #csőnadrás #trapézszárú
2014. szept. 20. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát szerintem iszonyatosan csúnya, én még embert nem láttam, akinek jól állna.
2014. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiiii ***** válasza:
83%
Jéééézusom, ki nem szarja le, hogy mi a ciki, és mi nem?! A trapéz is volt divat, szerintem még most is tök jó tud lenni, sőt, tovább megyek, BIZTOS vagyok benne, hogy lesz még divat a trapéz típusú farmernadrág. Ráadásul szerintem sokkal egészségesebb, mint egész nap leszorítani a lábat egy "csőnadrággal", a bőr semmi levegőt nem kap, egy lengébb nadrág viszont kényelmesebb is - bár mondjuk könnyű összekoszolni az alját, mert lóg, könnyebben beleakad tekerés közben a biciklikerékbe, etc... :D
2014. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 viktorvarga ***** válasza:
16%
ja az gáz,nemlessz faszid így soha
2014. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 piriiiiii ***** válasza:
77%

De tudjátok mi a ciki? Az, hogy a mai emberek képtelenek eltakarni a seggüket, amit csak egy fél milliméter vastag, nadrágnak alig nevezhető harisnya-szerű izé takar. Ami még cikibb, hogy nyilvánosság elé is mennek így, ami meg felháborító, hogy KISLÁNYOKRA, ötéves gyerekekre is ilyet ad az anyjuk... sajnos nem érik fel ésszel, hogy vannak beteg emberek ebben a világban, akiknek már ennyitől beindul a fantáziája. Kevés ugyan, de van rá esély az ilyesmire...

Ennyi erővel ne is vegyünk fel nadrágot, minek?, amit a legtöbb ember ma felvesz, úgysem fed...

2014. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig nem tudtam a különbséget, de ez a trapéz szárú szerintem jobban áll egy lánynak, mint a csőgatya.
2014. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van Piriiiiiiii.De hát a suliban már csak ilyenek.

Hogy én miért nem festem magam abba is bele kötnek.Meg miért nem öltözök kihívóan.Piszkáltak hogy szedessen ki a szemöldököm mert picit össze volt nőve.Ki is szedettem,de utána még sem tűnt fel senkinek.Nem dícsérték meg.

2014. szept. 20. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is van trapper farmerem és pont letojom, ki mit szól hozzá :D Oldalt végig csatos, igazi vagány darab.

24L

2014. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piriiiiii ***** válasza:
100%

Arra jöttem rá, hogyha valami rosszul néz ki egy emberen, az szembetűnő, ha pedig minden "oké", az nem tűnik fel, de azt hiszem, ez így van rendjén, az emberben egyszerűen természetes igény van a szépségre, ezért az már mindennapos...

Szerintem egy kis smink, megválogatott öltözet (nem divatos öltözetre gondoltam, hanem saját ízlést tükröző, igényes és normális ruhákra), szép frizura viszont egyáltalán nem rossz.

Az ostoba, materiális, agyatlan iskolatársaidra pedig ne hallgass! :)

2014. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

#7 vagyok

Na, most képzeld el, hogy a húgomat 7.-ben (!!!) cseszegették a lány osztálytársai, hogy "Nem érzed magad különcnek, amiért nincs befestve a hajad?"

Igen, 7.-ben, amikor még csak 12-13 évesek voltak. Húgom meg csak megvetően felvonta a szemöldökét és közölte, hogy "leszarom". Az én kis hugicám :')

2014. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ebben a világban ahol az átlag már úgy öltözik, mint egy k**va? Sajnos tényleg az... Pedig pont ellenkezőleg kéne lennie.
2014. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!