Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit?

Hogyan találjak meg valakit?

Figyelt kérdés
Ma láttam a buszon egy fiút, semmit, tényleg semmit nem tudok róla. Legénybúcsún voltak és ott szálltak le, ahol én, és arra készültek indulni mint én, de valamit még beszéltek és ott ácsorogtak. Tudom hová mentek, de ennyi. Próbáltam rájuk keresni, hogy legénybúcsú 2014 stb, de nem találtam. Ez a fiú nagyon hasonlít egy régi ismerősömre, és ezért szeretném megkeresni. Szerintetek mit csináljak?

2014. szept. 20. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha dolgotok van egymással, akkor még úgyis fogtok találkozni. Ha nincs, akkor még az Interpol is kevés lenne hozzá.
2014. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából, csak azért érdekel ennyire, mert egy elhunyt barátom, tulajdonképp tökéletes mása, és annyira kíváncsi lennék rá jobban, nem beszélgetés, vagy ismerkedés céljából.

De köszönöm, ezen most tényleg nagyon elgondolkoztam :)

2014. szept. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!