Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik cigiznek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 13:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
hát szerintem egyáltalán nem nőies sőt.. nem tetszik de lehet azt hiszi hogy ettől menő lesz de nem nem az
2014. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Taszítanak.
2014. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Lehet velem van baj, de ha elsőre meglátok egy csajt, és tetszik, de utána látom rágyújtani, akkor már nem is érdekel.
2014. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Első, mindenki csak menőzésből dohányzik nyilván...sőt nőként nem csak olyan dolgokat lehet tenni, ami "nőies" ami beleillik a többség női modelljébe.

Ha azt mondom, hogy szeretem a COD2-t, azt minden fiú milyen coolnak tartja, pedig az sem nőies szerintem...


Én dohányosként imádom azokat, akik nem dohányoznak és ettől ezerszer jobb embernek hiszik magukat nálam.


25\L

2014. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit a fiúkról. Milyen oltári nagy butaságot csinálnak, szabad akaratukból... (S nagy eséllyel bunkók is, mások orra alá dohányoznak s eldobálják a csikkeket. Van, aki kultúrember s nem, az legalább csak a saját életét roncsolja. Már ha nem terhes.)
2014. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azt, hogy költhetnék azt a pénzt értelmesebb dolgokra is.
2014. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem ítélem el azt, aki dohányzik! Csak annyi kikötésem van, hogy ne a házban tegye. Nekem nem kiábrándító. Nem ezen fog nálam bukni a szerelem.
2014. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

Fiúk itt vagyok :DD


egy nem dohányzó

2014. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a hozzáállással van a bajom, nem azzal, hogy nőies vagy sem.

Ha azt látom, hogy félrevonul dohányozni és nem elhajítja a csikket, hanem elnyomja a hamutartóba, akkor nem zavar, nem romlik a szememben a szépsége. Viszont, ha szándékosan, csapatosan a buszmegálló közepén leállnak és eregetnek mint a gyárkémény, vagy rohan a buszhoz de a cigit csak a busz ajtajában dobja le a földre az már taszít, nagyon.

2014. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanazt, mint a fiúkról. Sok pénzt költ arra, hogy fájdalmas, s hosszú legyen a haláltusája. Az utóbbi három évben négy barátom halt meg tüdőrákban. A legidősebb sem volt még 60 éves.
2014. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!