Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Páwa=bu*zi?

Páwa=bu*zi?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 13:00
 1/8 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Nem, a legtöbb páwa heteroszexuális.
2014. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szó amit keresel a metroszexuális.
2014. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
buz i=meleg? Nem a harsány hangú, nagyszájú pcsásan viselkedő férfiakat hívják így?
2014. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jó lehet biológiailag, tudományos megfogalmazásban ez az állítás nem igaz, mert a másik nemhez vonzódik. De nem értem, ti, hogyan nevezhetek valakit heteroszexuálisnak, ha semmi férfias nincs benne, hiába, a lányok jönnek be neki, ha úgy néz ki, mint egy búza.
2014. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A #2-nak van igaza, a páwa metroszexuális. Aki meleg, az homoszexuális. A kettő nem ugyanaz...
2014. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nagymagyar, turbokeresztény, nagy macsó motorral, kigyúr kopasz barom=meleg


Egy olyan aki belűlről látja a meleg szubkultúrát.

2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egyébként az az érdekes, hogy én is (21f meleg) és a meleg barátaim is úgy néznek ki, mint a normál hetero fiatal srácok, semmi kihívó vagy nőies nincs bennü(n)k. Szóval én meleg fejjel nem értem igazából, hogy egyes fiatalok miért akarnak úgy kinézni mint a "b...zik" holott a melegek java része egyáltalán nem néz ki melegnek... Sokakról meg se mondaná az ember. XD Szóval a barátommal mindig ezen kacagunk, mikor meglátunk egy úgynevezett páwát. :D
2014. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Páwa vagyok és olyan barátnőm van hogy csorgatnád a nyálad ha meglátnád. Szóval ez egy oltári nagy kamu. Amúgy ismerek egy csomó páwát mindegyik nagy nőcsábász. 2 meleget is ismerek, mindkettő egy igénytelen elhanyagolt külsejű egyén. Szóval épp ellenkezőleg. Aki nem ad a külsejére általában az a meleg.
2014. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!