Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok ennyire túlérzékeny,...

Én vagyok ennyire túlérzékeny, miért kell kavarni a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Mindig is rosszul érintettek ha utólag jöttem rá, hogy átvertek, igaz, manapság már nem izgat úgy mint régen. De most lett vége nemrég egy kapcsolatomnak. Nem működött. Nem volt vita, sem veszekedés. Jóban váltunk el. Mielőtt össze jöttünk már 3-4 éve ismertem, kedves, rendes emberként. Ő az egész családomat. Apukámmal jó is a kapcsolata. De szakítás után tudtam meg, mennyi sz.art kavart a hátam mögött míg együtt voltunk. Pl. mikor a masszőr csaj lemondta az egyik kezelést, az exem azt mondta, azért mert a csaj a barátnőivel találkozott, én ezt a masszőrcsajnak nem hoztam fel, hanem ő mondta utólag, és bocsánatot is kért, miért mondta le, mivel családi vacsorát rendezett, nem figyelte a napokat, össze keverte a dátumot, és ezért. A körmös akihez járok, róla is más dolgokat mondott nekem. Így utólag nem értem mire volt ez jó. És sok embernek azt mesélte, hogy én mindig átjárok hozzá munkaidőben, de ez sem volt igaz. Nem esett valami jól, hogy őszinte legyek, főleg mivel én voltam az első barátnője, és már nem is annyira fiatal. Meg hogy egyik csaj sem járt nála (masszőr, körmös), de kiderült, igen voltak nála, mert egyszer behívta őket és a párjaikat is. Ő ismeri őket.
2014. okt. 1. 08:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!