Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tud pénzt keresni egy...

Hogyan tud pénzt keresni egy 15éves fiú?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges? Suli időben, normálisan fizető pénz szerzési lehetőség.Tudom hogy nyáron lehet menni diákmunkára 15éves kortól, de suli idő alatt nemtud valaki valami lehetőséget? Zalaegerszeg és vonzáskörzete jöhetne szóba. Vagy esetleg otthon ülős dolog, neten keresztül, halottam ilyen munkákról, de nemtudom hogy gyerekek csinálhatják e.

2014. okt. 2. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Privi ment
2014. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lopd el az elsősők tízoraiát és kérj érte védelmi pénzt
2014. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első neked írtam vissza!

Második, ez jóvicc, sosem értettem az amerikai filmekben, hogy maradhat következmények nélkül a kajapénz elvevése!

2014. okt. 3. 23:23
 4/11 anonim válasza:
Coin magnet-tel
2014. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd hogy mi is az?

Ha meg vicc akart lenni, akkor írnám, hogy komolyan tettem fel a kérdést!

2014. okt. 21. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
A családban tudsz segíteni a nagyszülőknek, amiért adnak pár forintot. Ha jó tanuló vagy, esetleg tudsz korrepetálni gyengébb társakat, kérhetsz 1000. ft.-ot 1 óráért. Ha jó vagy matekból akkor például tudsz segíteni másik gyereknek a leckében és a szülei ezért fizetnének neked.Akár a családban is ha van unokatesó akit tudsz korrepetálni, ezért is kaphatsz, vagy kérhetsz 1 kis zsebpénzt.Ha segítesz otthon a házimunkában, szüleid adhatnak 1 kis zsebpénzt érte.
2014. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A 4-es vagyok csak poénból írtam bocsi ha ezzel megsértettelek
2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit nagyobb kaliberű bevételre gondoltam..Nem csokipénzt akarnek keresni
2014. nov. 29. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem 1 kicsit idősebbnek kell lenned hogy komolyabb pénzt kereshetsz. Állást nem kapsz csak 16 éves kortól.
2014. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
esetleg elmehetsz statisztának filmforgatásokon, vagy ha jóképű vagy ,elmehetsz modellnek.
2014. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!