Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett olyan...

Szerintetek miért lett olyan nagy divat manapság a homoszexualitás? És miért van az, hogy minden második férfi élő adásban képes sírni a semmin? Komolyan ezeknek az embereknek semmi tartásuk nincs?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 02:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem szerint a kettőnem nem sok köze van egymáshoz.

Nincs sok meleg embet, csak a világ nyitottab rá így többen felválalják. -tény, hogy vannak divatmelegek/biszexek, az ő inditatásukat nem értem-

A fiúk meg nem tudom miért sírnak, de hát ők is érző lények. Igen is ki kell adniuk a feszültséget.

2014. okt. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Vannak divatmelegek???!!:-o
2014. okt. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Mindig is pont ugyanannyira volt "divat" (WTF?) a homoszexualitás, csak egyrészt most van olyan szabadelvű (szenny)média, ami mindent kitereget; másrészt egy csecsemőnek minden vicc új. Utóbbi igaz a tájékozatlan emberekre is, akik azt hiszik, mindent az utóbbi harminc évben fedeztek fel.


Az ókori Görögországban például a mostaninál sokkal nagyobb "divat" volt a homoszexualitás, csakúgy, mint az antik Rómában, vagy a két háború közti Berlinben... nem is beszélve arról az eddigi 1500 állatfajról, amelynél megfigyelték ezt a viselkedést a természetben... biztos ők is figyelik az aktuális divatot. -_-

2014. okt. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Olyannyira "mai divat" a homoszexualitás, hogy már 5 ezer évvel ezelőtt is teljesen elfogadott dolog volt.

Nagy Sándorról és Szapphóról azért ugye hallottál? Teljesen nyilvánvaló, hogy ők is ezt a "mai divatot" követték, igaz?

Arról nem is beszélve, hogy a természetben ez egy tök megszokott jelenség, főleg olyan (túlnépesedett) populációkban, amiket nem veszélyeztet a kihalás, megjelennek a szaporodást közvetlenül nem szolgáló egyedek. Hattyúk, delfinek, papagájok, majmok, tintahalak is lehetnek melegek vagy biszexuálisak, és ez csak néhány volt azon állatfajok közül, ahol megfigyelték a homoszexualitást.


Azt meg, hogy valaki nem egy érzéketlen tuskó, és a feszültésget inkább sírással, mintsem a családja terrorizálásával vezeti le, egyrészt ostobaság a homoszexualitással keverni, másrészt meg nem ettől lesz vagy nem lesz tartása valakinek.

2014. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
ajjjaj a kérdező kétségbeejtően ostoba :(
2014. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, én bízom benne, hogy azért még fejlődsz agyilag. Meg abban is, hogy az emberek értelmi színvonalát számszerűsítő mutatószám mediánja jóval magasabb, mint az általad képviselt szint.


Tudod.. sok olvasás, tájékozódás, gondolkodás... ezek segíthetnek. Tévézz kevesebbet, egyél kevesebb chipset.


Nagyon sok sikert kívánok a szellemi gyarapodáshoz, (fel)épüléshez.

2014. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!


Először is végtelenül buta vagy, jobb esetben csak fiatal és még kinövöd ezt.

Magyarországon nem divat melegnek lenni, sőt! Pont az a "divat", a normális, az elvárt ha valaki utálja a melegeket.

Divat melegek nincsenek, nem is voltak soha és nem is lesznek. Különben meg, hogy lehetne divat olyasmi, amit az emberek nagyrésze elutasít? Amikor politikai pártok (jobbik) b***ással toboroz szavazókat?


Az meg, hogy egy férfi sír képzeld el normális. A szememben nem az a férfit, amit te elképzelsz. Nem attól férfi valaki, mert nem mutatja ki az érzéseit, utálkozik, mindig egy kemény macsónak mutatja magát.

Ellenkezőleg!

Egy férfi igenis sírjon ha olyan a helyzet, álljon ki a gyengék mellett, az elesettek, elnyomattak (melegek pl) mellett. Legyen empatikus és a társadalmi pozícióját arra használja, hogy másokkal jó tegyen, ne pedig mindenkin átgázoljon, mindenkit megalázzon akit divat utálni (melegek pl).

Olyasvalaki legyen aki erős, aki magabiztos, de nem egy pöffeszkedő majom. Aki adott helyzetben rendre utasítja a fajtádat, hogy nem a gyengébbeket bántjuk (melegek) hanem mivel civilizált emberek vagyunk és segítünk az elesetteken.

Látod ilyen egy férfi. Te csak egy frusztrált kisfiú vagy. (Most jöhetsz valami olyasmivel, hogy a nők is milyen szemetek a melegek mellett és kösd össze a feminizmust és a meleg jogokat, ahogy jobberék szokták.)

2014. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Azt meg, hogy valaki nem egy érzéketlen tuskó, és a feszültésget inkább sírással, mintsem a családja terrorizálásával vezeti le, egyrészt ostobaság a homoszexualitással keverni, másrészt meg nem ettől lesz vagy nem lesz tartása valakinek."


Ez egy két külön álló kérdés akart lenni, és nem bántás ként tettem fel. A kettőnek semmi köze egymáshoz, csak nem akartam külön-külön kérdezni. Engem úgy tanítottak, hogy egy férfinak legyen tartása, én amikor sírtam akkor félre vonultam, és lerendeztem magamban szép csöndben. De mostanság nagyon felkapott lett ez a gyomor forgató duma, hogy az az igazi férfi aki fel meri vállalni az érzéseit. Csak az a probléma, hogy ettől az igazi férfiak elhánnyják magukat köztük én is.

Életemben kétszer sírtam mások előtt, de akkor meg volt rá az okom. Egyszer mikor volt egy nagyobb családi tragédia, és még egyszer mikor temetésen voltam. Ezek a "férfiak" akiket tv-ben látni, már azon elbőgik magukat, ha nem nyernek, nem jutnak tovább egy selejtezőn, vagy kiesnek. Szóval olyan dolgokon, amik nevetségesen eltörpülnek a komolyabb problémákhoz képest. Én ezeket a férfiakat csak kislányoknak tudnám nevezni, mert annyi ereje nincs, hogy vissza fogja magát ha már több millióan nézik. Nevetséges.

2014. okt. 3. 15:39
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Bizonygasd csak magadnak mekkora kan vagy. De miért van erre szükséged? Alacsony vagy? Szűz 26 évesen? Vagy netalán a saját nemed érzel vonzalmat és azt kompenzálod túl?
2014. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

"én amikor sírtam akkor félre vonultam, és lerendeztem magamban szép csöndben."


valszeg ezért lettél érzelmileg pokróc felnőttkorodra.

oké, téged erre neveltek (félre). ÉÉÉSS? most akkor mindenki legyen olyan, mint te? vagy azt hiszed, az a jó, ahogy te csinálod a dolgokat? térj észhez.

2014. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!