Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róluk?...

Mi a véleményetek róluk? Carson Lueders, Benjamin Lasnier, MattyBraps.

Figyelt kérdés

A múlt napokban találkoztam az interneten velük, és csak kíváncsiságból, mit gondoltok róluk? Jó hangjuk, van meg tehetségesek, de.... (a többit mondjátok meg). :)


Várom fiatalok és mind azok válaszát akik hallottak már róluk...

Na meg szerintetek meleg lenne valamelyik? (Mert ezt is olvastam)...


Köszönöm.. :)


2014. okt. 3. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Neeeee, itt vannak Vanilla Ice gyerekei!!! Nein!


A tehetségükkel kapcsolatban annyit, hogy semmi extra.Elnyekeregnek valamit, kb. ugyanúgy mint egy másik kisgyerek.Csak lehet hogy a másik gyereknek nincsen cuki pofija,mert betört az orra, vagy nem páwás a haja,vagy az egészet nagyívből leszarja,mert GYEREK akar lenni, és nem valami hírnévhajhász takony.

2014. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beteg dolog az ilyen fiatalokat szexualizálni, és a szüleik helyében biztos, hogy szörnyen félteném őket mindenkitől. Így is, a csendes, önmegtartóztató, neten kommunikáló pedofilok jobb híján rajtuk, meg a mini testépítőkön élvezkednek. Sőt, talán ahhoz is van köze, hogy felnőtt emberek húsz+ lányok felé már fanyalogva közelítenek...
2014. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Johny Orlandot is említsd már meg. Ő is ugyanez a kategória. A youtube és facebook teszi ezt h ezek a gyerekek idáig jutottak. Meg kell hozzá sztársági vágy is. Szüleik helyébe én sem engedtem volna h így kiadják magukat.
2014. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Carson Lueders:

Van jó dala is, meg rossz is. Szerintem nem meleg. Sajnos sokan mondanak ilyet olyan gyerekekről, akiket nem ismernek, nem szeretnek.

Benjamin Lasnier:

Róla még nem hallottam.

MattyB:

Őt nagyon szeretem!:) Szerintem egy nagyon aranyos srác. Sokan kritizálják, hogy nem jó a hangja de szrintem igen is jó. Róla biztosan állíthatom, hogy nem meleg, mert idén 1 éve járt egy Kate Cadogan nevű lánnyal. Szerintem már nincsenek együtt.


Remélem segítettem!!:)

2014. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!