Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekelne a tanácsotok,...

Érdekelne a tanácsotok, hogyan szedjem rendbe az elkallódott életem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mivel kezdjem. A tanulás én régen kitűnő voltam voltak céljaim,de nem sikerült bejutnom az egyetemre és persze megpróbálom újra de esélytelen az egész :( Nagyon sok pont kell én meg nagyon szeretném érzem,hogy erre születtem.

A másik dolog,ami ebből következik az a barátkozás olyan helyen dolgozom most,ahol egyedül vagyok senkivel se tudok haverkodni a volt osztálytársaim szenvednek az egyetemmel és ezek szerint senkinek se voltam annyira fontos,hogy megkeressen vagy időt szakítson rám. Egy barátom azért van,de ő meg valami tanfolyamra jár,ezért nem nagyon ér rá már ő sem. A volt barátommal szakítottam négy év után, csalódtam benne felhívott azért hogy lefeküdjek vele hát ez így mi? egyébként meg nagyon bunkó,pedig őt is barátomnak tartottam,el is küldtem a fenébe.

A harmadik dolog az egészségem,de ez már valahol régen elveszett kövér vagyok nem nagyon de van rajtam 15kg felesleg, egészségtelenül étkezem,kávézok,energiaital,cigi,nyugtatók stb. Nem sportolok,nem csinálok semmit.

A külsőmmel kapcsolatban annyit már sikerült elérnem,hogy próbálok igényesebben öltözködni régen a suliban nem ment így megnéznek legalább a fiúk :)


A vágyam igazából,hogy érezzem tartozok valahova legyen majd rendes munkám és boldog szerető családom ,mert jelenleg az sincs. Kiegyensúlyozott életet szeretnék, bár mondjuk most is az ugyanannyi idegösszeomlásom van,mint dührohamom :) Köszönöm a segítséget ! 19/L


2014. okt. 3. 14:00
 1/2 Ügyet Lenke ***** válasza:
Egyszer saját magaddal kell kibékülnöd. Menj el sportolni, ott is találkozhatsz emberekkel, fogyj le, foglalkozz magaddal, lesz egy kis sikerélményed s önbizalmad. S akkor amikor a jót sugárzod magadbúl akkor majd lesznek emberek melletted akik ezt érzik s onnan megy tovább az egy...
2014. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.elhatározás

2.cselekvés

3.siker


http://www.youtube.com/watch?v=gKZarSYbkvg

2014. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!