Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » YouTube-on milyen típusú...

YouTube-on milyen típusú videókat, csatornákat szoktatok nézni?

Figyelt kérdés
Sok csatornát követek különböző témákban, de jó lenne újakat is megismerni, hogy tágítsam a tudásomat, vagy szórakozhassak egy jót.
2014. okt. 3. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Puzsér Róbert
2014. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főleg humorosokat, meg amikben hírek vannak. Pl. akár ilyen kurucinfósat is, vagy ami jobbikos, mert az szórakoztató (nem vagyok jobbikos). Nagyon ritkán gameplayeket, de azokat inkább régebben. Viszont van egy orosz csatorna, nem tudom ismered -e: StopXam. Én szeretem, igaz csak kevés videóhoz van angol felirat, de azért anélkül is lehet érteni. A lényege hogy a szabálytalan helyen (pl. járda) közlekedő és parkoló autósokat "büntetik". De vannak olyan orosz csatornák is, ahol azok ellen lépnek fel fiatalok, akik olyan helyen isznak alkoholt és dohányoznak, ahol tilos lenne. Az is jó.
2014. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a StopXam-nak van több változata: StopXam Ptz, meg van, aminek a címének a végén egy hatos van, van Moszkvás és Moldovás is, ha jól értettem.
2014. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én főleg beauty-gurukat nézek.:)

Follow Anna, Ehssty smink, Móni szépségvilága.

De van még pár, amik annyira nem ide tartoznak, és nézem őket: GoodLike, Szefi, Lillúzió, Maris.

2014. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg van belőle az egyik orosz csajnak (aki StopXam-os) külön csatornája, az is jó. (Valamilyen Oksana, de orosz betűvel van írva a neve.)
2014. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

|| Superwoman ||

DEF DANCE SKOOL

yourchonny

Iselin Martinsen

Motoki Maxted


:DDD

2014. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én szórakoztatóak közül ezeket szoktam: whatever, College Humor és Smosh. :)
2014. okt. 3. 17:04
 8/8 anonim válasza:
Weeklychris!!
2015. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!