Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert olyan nagy szegyen, ha...

Miert olyan nagy szegyen, ha valaki otthagyja az egyetemet es inkabb elkezd dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szégyen lenne, csak nem túl előrelátó. Minél többet tudsz, annál jobb munkád, karriered és jövedelmed lehet, és erre még ma is az iskola a legjobb hely.
2014. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy mindig honvagyam van. Es nem nem olyan, hogy parnapig, hanem mar tobb, mint egy eve, raadasul az egyetemet se szeretem. Csak otthon erzem jol magamat, ezert gondoltam, hogy hazamegyek inkabb, keresek egy munkat, megcsinalom a jogsimat, majd elkezdek levelezo tagozaton egy egyetemet.
2014. okt. 7. 10:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy szegyen lenne, csak hulyeseg. Majd erre 10 ev mulva fogsz rajonni, csak akkor mar keso lesz.


Persze nem mindegy milyen egyetem.

2014. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"Minél többet tudsz, annál jobb munkád, karriered és jövedelmed lehet, és erre még ma is az iskola a legjobb hely."


Ez Magyarország. Angliában meg tökmindegy milyen a sulid, ha képes cag betanulni egy munkát és rendesen eltudod végezni, akkor arany életed lehet, vezetővé válhatsz egyetem nélkül is és nem kell segget sem nyalni, mint itthon. Rég nem a tudás alapján fizetnek!

2014. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem hülyeséget csinálsz kesöbb verni fogod a fejed a falba!Bárcsak újra 20éves lehetnek! Nem egy szaros arufeltöltô lennék, tudod milyen szánalmasan néznek az emberre akik bejönnek a boltba,pláne hogy erős 4-es tanuló voltam anno!Úgyhogy azt tanacsolom izzadva,honvaggyal,de csináld végig!
2014. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egyaltalan nem akarok egyetemet vegezni, de jelenleg nem erzem magam eleg erettnek hozza.
2014. okt. 7. 11:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Hidd el megfogod bánni!sokszor egyetemet végzett emberek ne tudnak elhelyezkedni!Gondold át!Fiú vagy lány vagy amúgy?
2014. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

LAny!

Ami azt illeti nalunk van egy ceg, ahova olyan embereket is felvesznek, akiknek meg erettsegijuk sincs, es nem fizetik oket alul.

Szoval meg ha havonta 50.000 Ft is kapnek- az en falumban altalaban ennyit keresnek az emberek-, raadasul etel utalvany is adnak, az az en igenyeimet boven fedezne, hiszem szuleimnel lakom, az eteljegyeket megkapnanak, a penzbol pedig megvehetnem azt, amire szuksegem van.

Sporolok, gyujtok, es ha ugy erzem erett vagyok ra, tavoktatasnal elkezdek valamit.

2014. okt. 7. 11:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Te tudod!
2014. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Angliában meg tökmindegy milyen a sulid, ha képes cag betanulni egy munkát és rendesen eltudod végezni, akkor arany életed lehet"


Aha, persze. Majd egyszer mutass valakit Angliaban, aki orvos vagy mernok lett egyetemi vegzettseg nelkul!

2014. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!