Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hírességek, akik titokban...

Hírességek, akik titokban melegek?

Figyelt kérdés
Egyre több külföldi meleg sztár bújik elő, de a nagyágyúk coming out-ja még várat magára. Kiről gondoljátok, hogy meleg lehet, de a munkája miatt titkolnia kell? Tom Cruise-on, Will Smith-en és John Travoltán kívül :D...

2014. okt. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Fiderikusz Sándor Csonka Bandi szeretője volt.
2014. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem ez a kettő régóta egyértelmű, na nem az, mondjuk, arról nem hallottam, hogy kapcsolatban lettek volna.

Inkább külföldiek érdekelnének.

2014. okt. 9. 12:16
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Itthon Németh Kristóf, a BK Géza a fő kolompos jelenleg.

Külföldön szerintem is Travolta, de az már régóta tudjuk.

Az, h Will Smith vagy TC az lenne, nem tudom.

2014. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Mielőtt végig olvastam volna a kérdést, John Travolta ugrott be elsőre, de akkor már kilőtted. :-)

Nekem még Keanu Reeves gyanús. Mindig hullámvölgyekben van az élete és sosem olvastam nőügyekről vele kapcsolatban. Azt tudom, hogy Sandra Bullock-kal jóban van, szakmailag is szeretik egymást, de rajta kívül senkiről nem tudok.

2014. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
90%
Colton Haynes (de nem az "érdekes" fotói miatt)
2014. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kérdező, ha tudsz angolul, javasolom a DataLounge nevű fórumot. Sok Hollywoodi bennfentes is kommentel ott és évekkel ezelőtt bedobtak olyan neveket, akikről anno senki sem gondolta volna, hogy mára előbújnak.
2014. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
38%

Kevin Spacey

George Clooney

Jake Gyllenhaal

Kanye West

Chris Brown + Rihanna

Miley Cyrus


Taylor Swift nem leszbikus, de előszeretettel játssza a barátnőt jó pénzért. Az összes eddigi volt partneréről keringenek meleg pletykák.

2014. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Will Smithnek felesége van, és két gyereke. George Cloneinek most volt esküvője.
2014. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

#8 John Travolta is házas és gyerekei vannak, ettől függetlenül rendszeresen jelennek meg hírek a meleg afférjairól. Ő már a látszatra sem nagyon ad.


Jeremy Renner is megnősült nemrég, pedig meleg, mint a kályha, 20 évig egy férfivel élt együtt, aki jelenleg is az "üzlettársa".


Fenn kell tartani a látszatot. A filmek jelentős bevétele Amerikán kívülről származik, ahol sok helyen elítélik a másságot és nem néznének meg pl. egy akciófilmet egy nyíltan meleg színész főszereplésével. Legalábbis a stúdiók így gondolkodnak.


Vin Diesel - A Riddick filmekért a hátsójával fizetett a nagy hollywood-i fejesnek. Állítása szerint azért nem hallani a nőügyieről, mert Európába jár csajozni...

2014. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"A Riddick filmekért a hátsójával fizetett a nagy hollywood-i fejesnek"


Megnyugodhatsz, nem csak ő, hanem sokan mások is.

Mel Gibson, Tom Cruise meg a többi mind meg lett dugva, Hollywood egy nagy homotanya, ahol máshogy nem is tudsz érvényesülni.

A pedofilokról meg ne is beszéljünk.

2014. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!