Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alföldi Róbert szerintetek is...

Alföldi Róbert szerintetek is jó pasi? (csajok válaszát várnám)

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
25 éves lány vagyok, de kb. vagy 10 éve imádom ezt a pasit. : ) nem tudom miért, odavagyok érte. a stílusa és a külseje is nagyon tetszik. élőben meg még jobban. amúgy nem jönnek be az idősebb pasik, de ő egyre szexibb így őszes hajjal. apukámnak nagyon nem tetszik, hogy ennyire bejön alföldi, szerinte túl b_zis. szerintem meg nagyon szexi. ha nem lenne meleg, rányomulnék. :D
2014. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
nyugi, én 20 éves csajszi vagyok és szintén rajongok Alföldiért, kár, hogy nem az ő korosztályába tartozom :) amíg hosszú haja volt, addig nem nagyon jött be, viszont rövid hajjal szerintem is jól néz ki. nekem se jönnek be az idősebb pasik (mert tulajdonképpen az apám lehetne), viszont tényleg jól áll neki ez az őszülő frizura :)
2014. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Elég jó pasi, a tekintete meg... fúúú. :)


Amúgy biszex, nyugodtan rá lehet nyomulni, csajok! :D

2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Fuhh nagyon sármos pasi, nekem bejön. És igen ez az őszes haj ahh..
2014. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, azt hittem, én vagyok az egyetlen elvetemült, akinek bejön :D Úgy látszik, mégis van konkurencia :DD

Alapból apakomplexusom van, de Alföldiben van valami különleges, megfoghatatlan. Nem sok hozzá fogható férfit "ismerek" (sajnos személyesen nem. De hátha majd egyszer...) Egyszerűen van egy olyan kisugárzása, hogy még képernyőn keresztül is libabőrös leszek.

2014. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön. Egyre jobban néz ki. Van benne valami plusz, ráadásul kb "elérhetetlen" nekünk, csajoknak es ettől meg vonzóbb lesz :) 18 l
2014. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Általános értelemben véve nem feltétlenül "jó pasi" szerintem.


DE! Ha megnézzük az életútját, hogy honnan hová eljutott, hogy mit ért el, akkor azt hiszem, nagyszerű EMBERt feltételezhetünk. Aki próbált már a semmiből építkezni, az tudja, hogy micsoda erőfeszítés, kitartás kell ehhez, micsoda emberfeletti erő.

Én is valami hasonló úton járok, nulláról próbálom elérni az álmaimat, és ez egy piszok nehéz feladat. Minden percben van valaki, aki azt mondja, hogy "Úgyse sikerül!" "Maradj, ahol vagy!" "Sose jön össze.", folyton falakba ütközöl, neked nincsenek olyan lehetőségeid, mint másoknak, és ezt egyszerre érzed igazságtalannak és kiábrándítónak. Az ember előbb-utóbb kételkedni kezd, hogy tényleg lehetséges-e, elérhető-e az álma, és ilyenkor szörnyen nehéz azt mondani, hogy "Csak azért is! Nincs igazatok! Képes vagyok rá!". Óriási erőt igényel szembemenni a világgal újra és újra.

És Alföldi művész, ezt se felejtsük ki a számításból. Sokoldalú művész.

Bár sosem volt alkalmam beszélni vele, és feltehetően nem is lesz, hiszem, hogy Ő tényleg nagybetűs EMBER.


És ami többünket is megfogott, a kisugárzása, amit nem tudunk leírni. Én sem tudok jó szót erre, Ő annyira élő, élőbb, mint a legtöbb fiatal


Összességében nem azt mondanám, hogy "jó pasi", hanem hogy nagyszerű férfi. Olyan, akinek barátjaként, vagy párjaként egyaránt szívesen lennék jelen az életében.

2014. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Az a baj, hogy a kitartás és a tehetség sajnos nem elég. Kell a nagy adag szerencse. Ami vagy van, vagy nincs. :/ Én mindenesetre drukkolok neked!


Azt nem mondanám viszont, hogy Alföldit sokan azért látjuk vonzónak, jó pasinak, mert Ő valaki. Bár kétségtelen, az ismertségnek van egy szépítő ereje. De én őt régen is nagyon szerettem/tiszteltem, mégsem tartottam jó pasinak, mindig olyan kölyökképű volt. Mostanra viszont beért, és irtó sármos. :)

2014. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam. Az ismertség huszadrangú, de felépítette az életét, nem kis munkával, elérte azt, amire vágyott, ezért nagyon tisztelem.
2014. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!