Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül csak én félek ettől?...

Egyedül csak én félek ettől? Rajtam kívül van itt olyan aki mindig ezen gondolkozi?

Figyelt kérdés
Folyton amiatt aggódok hogy mi lesz ha a barátnőmmel megöregedünk és már nem fogjuk kívánni egymást. Nagyon rettegek ettől a gondolattól nem bírom elviselni, én ezt olyan igazságtalannak érzem hogy meg kell csúnyulnunk. Miért nem lehetünk öregkorunkban is szépek? Hogyan fogom kibírni öregkoromban hogy ne éljek szexuális életet? Hogyan fogom úgy szeretni a barátnőmet(leendő feleségemet) ha már nem kívánatos? És ő hogyan fog engem amikor már én se leszek az? Rajtam kívül van itt olyan aki emiatt aggódik?

2014. okt. 10. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem gondolkodom ezen. Szerencsére családi vonás, hogy nem vagyunk szépet és sokára öregszünk, ráadásul tenni fogok érte már sokkal korábban, hogy legalább fitt maradjak. Mivel nekem a boldogság és az egészség fontosabb, mint a kinézet, plusz olyan sok vesztenivalóm nincs is szépség terén, nem aggódom a jövő miatt e szempontból. Plusz mi értelme lenne annak?

Miért ne élhetnél szexuális életet öregkorodban? Ha képes leszel rá, akkor teheted :) A másik kívánása összetettebb annál, hogy mennyire ifjú és szép és selymes bőrű...

2014. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Jobban járnál, ha olyan valakivel lennél együtt, akit szeretsz.
2014. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

De,néha igen,de nem ez nem egyszerre következik be,megszokod a változásokat te paraj! :-P

Nyugi,a jelenben élj,hallod,mert lemaradsz a múltadról,és a jövőd lesz a jelened múlt nélkül,az meg olyan,mintha nem éltél volna. :D

2014. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem CSAK a testiségekről szól, és ha nem is biztos hogy megszűnik, de a legegészségesebb életmóddal sem lesz ugyanolyan a szexuális életetek mint most.
2014. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azon aggódok, mi lesz, ha elöbb hal meg mint én? Nem akarok nélküle élni.
2014. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
idő után "leállnak" a hormonjaid, és nem fogod annyira kívánni a testiséget.
2014. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. Valaszado jogos :-) 👍
2014. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit tényleg szeretsz nem (vagy nem nagyon) fog feltűnni, hogy öregszik. Mi lassan 7 éve vagyunk együtt a párommal (ő most 31/F én 24/N). Én felszedtem kb 10 kilót, szerencsére annyira nem szembetűnő, a párom 'állapota' a régi képeinket visszanézve sokkal többet romlott. A szexuális életünk viszont egyre jobb. Annyi a bibi, hogy kevesebb időnk van egymásra. Ezt viszont elég jól kezeljük. Ne aggódj a 'mi lesz ha?' dolgok miatt.
2014. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kösz arkusz,még kiegészíteném annyival,h "....mintha nem éltél volna,és mindjárt meghalsz." :)
2014. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

később rájössz, hogy nem a szex körül forog egy kapcsolat.

mert kívánni sem fogod azt, akivel nem tudsz egy jót beszélgetni kettesben. nagyon sok házasságban kimerül a téma a mindennapi dolgokban és mellett üreség az egész.

2014. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!