Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Később tényleg csak romlani...

Később tényleg csak romlani fog a helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,suliba járok.Minden felnőtt azt mondja,hogy élvezzem ki a helyzetet,amíg fiatal vagyok,mert ha felnövök csak rosszabb lesz.De nekem már most is rosz, úgy értem, hogy most sem élvezem az életet nemtudom elképzelni,hogy ennél rosszabb lehet.Miért élünk,ha csak szenvedünk és miért mondják ezt a felnőttek (főleg a tanárok) ?

2014. okt. 10. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha neked kell eltartanod magad-a gyerekeid,szamlakat fizetni,beosztani a fizetest,esetleg segiteni a szüleidnek-vagy gondoskodni roluk is,felelösnek lenni magadert,a csaladodert.....az egeszen mas.Most mi gondod?Elmesz reggel suliba,van tetö a fejed felett,van ruhad,eteled,italod,mosnak rad,fürödhetsz.
2014. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen és szarul is érzem magam,hogy "élősködök".

Családom nem lesz ezért nem kell aggódni.De ha tényleg ilyen rossz,akkor mi értelme van? Miért akarjuk ezt magunknak? És most hanyagoljuk azt, hogy a család végett.

2014. okt. 10. 23:35
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez nem elösködes,hisz meg tanulsz.Jo kerdes miert csinaljuk?Inkabb miert csinaltak minket?Marmint a szüleink?Ezt mar en is kerdeztem tölük.1-es
2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az azert jo Erzes,mikor mar magadrol gondoskodsz,mikor vannak gyerekeid,akiknek te vagy a"peldakep",mikor tudsz segiteni a szüleidnek is.Nehez,de akkor büszke lehetsz magadra,hogy valaki felnez rad,es valakinek szüksege van rad.Meg mindig1-es.
2014. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Ha 17 évesen ilyen búvalbélelt vagy, ott valami gond van . Veled.
2014. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Természetesen, azért "Csináltak" minket, mert szerették egymást és szerettek volna családot alapítani, és boldogan leélni a családdal az életüket...Ez is 1 életcél.Na meg persze a fajfenttartás.Ez ösztön.Muszáj utódokat létrehozni, a fajnak fenn kell maradnia.
2014. okt. 10. 23:44
 7/23 A kérdező kommentje:
Pedig nincs okom búvalbéleltnek lenni.Mindenem megvan, a szüleim nem veszekesznek, jól nevelnek, mindent megadnak amit tudnak. Negatívum,hogy 15 éves koromig elég sokat elég durván szekálltak a suliban,de ezért inkább dühöt, mintsem szomorúságot érzek.
2014. okt. 10. 23:47
 8/23 A kérdező kommentje:
Viszont ha szomorú vagyok,akkor jó verseket írok.Ezen a héten már írtam 18 at.
2014. okt. 10. 23:48
 9/23 anonim ***** válasza:
1-es vagyok megint.Akkor ez a megoldas-a versiras-ha van hozza tehetseged,es szereted is.Volt egy gyerekkori baratom,aki szeretett rajzolni-festeni,es tehetseges is Volt.Ez Volt a hobbija.15ev mulva mar ebböl elt meg,annyira jol csinalta-csinalja.Csiszolgatta a tudasat,utananezett szakkönyvekben mit-hogy tudna jobban csinalni,es tessek:abbol el amit szeret csinalni.
2014. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha nem jön be,akkor pedig nagyot koppanok.Sajnos ez nem megy ilyen egyszerűen.A bárátod biztosan nagyon-nagyon tehetséges,hogy ennyit elért,de én nem.
2014. okt. 10. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!