Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire idiota?

Hogy lehet valaki ennyire idiota?

Figyelt kérdés
Megbeszeltem az egyik csajjal, hogy a hetenen kikoltozok, ugy alakult, hogy el kellett jonnom egy kozeli csaladtag temetesere, es holnap d.u. megyunk haza, tehat a megigert szombat helyett hetfon tudnek felmenni. Erre itt veszekszik velem, hogy miert nem szoltam elobb, hogy miattam kellett fennmaradjon. Mit nem lehet ezen megerteni, en se igy terveztem, mit tehetek en errol?
2014. okt. 11. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tenni nem tehetsz róla, ő sem azért pampog. Hanem azért, mert nem szóltál neki amilyen gyorsan csak lehet.
2014. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Reggel tudtam meg, hogy mennunk kell, pontosabban ejjel 4kor.

Erre az a valasz, hogy ne nezzem ot hulyenek...

2014. okt. 11. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz vele mit kezdeni, tényleg értetlen. Mondjuk ez esetben a kérdésed nem is kérdés, hiszen látod, így lehet ilyen idióta. Igazából nem is kérdeztél semmit.
2014. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!