Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvesztettem az életkedvemet...

Elvesztettem az életkedvemet mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap utazás közben előjött az a gondolat, hogy mi lesz ha majd meghalok, mivel vallásos vagyok azt remélem, hogy mennybe kerülök, a pokolra nem is merek gondolni.

De a lényeg, hogy milyen érzés lehet ott lenni, mivel örökkévalóság az jó de egy idő után csak unalmas és örökké csak élsz élsz élsz....Na de ha vége lenne se lenne jó.

Mikor ilyen gondolatokba mélyülök bele a szívem hasít a bánattól, már volt ilyen, hogy ebbe belegondoltam de szerencsére elfelejtettem, viszont most valahogy nincs kedvem semmihez, és belegondolok a jövőbe, hogy milyen unalmas lesz, és valahogy mikor unatkozom akkor akarva akaratlanul ilyenen jár az eszem, mert a szívem hasít.

Tegnap meg nem tudom, de éhségérzetet éreztem de egy falást se tudtam enni csak nagyon keveset, mert nem kívántam.

Nem tudom, hogy most a betegségem befolyásolja-e, mert nemrég eléggé köhögök.

16 éves fiú vagyok.



2014. okt. 11. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is vallásos vagyok,de ennek ellenére nem hiszek istenben,sem a bibliában.Nem tehetek róla,hogy anyámék megkereszteltek.Ha más lenne a gondolkodásom,azt mondanám,hogy ne rágódj ezen,mert isten megsegít stb...stb..de akkor hazudnék..szóval,szerintem,inkább egyél és ne törődj ezzel,hanem az élet örömeivel.:)


15/l

2014. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is szoktam ezen ragodni,es olyankor pont igy erzek mint te. Meg,hogy akkor egyaltalan semmi ertelme ennek az egesz eletnek. Annak,hogy csomot stresszelunk a jovunk miatt,suli miatt stb. Meg kiskoromban lattam egy filmet,hogy egy kislany apukaja meghalt,es kerdezte,hogy akkor most hol van az o apukaja. Akkor gondoltam bele eloszor,hogy mi lesz velem a halal utan es elkezdtem sirni. Ilyenkor probalom terelni a gondolataim,mert csak magamat ijesztgetem feleslegesen az ilyen dolgokkal. Mert biztosat senki sem tud mondani.. Inkabb felnezek az egre,es arra gondolok,hogy nem lesz semmi baj.
2014. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es az a gond, hogy most semmi étvágyam nincs.

Én hiszek Istenben és remélhetőleg nem annyi lesz, hogy meghalsz és sötétség vagy semmi.

Én valahogy próbálok nem rá gondolni de mostanába mindig eszembe jut.

Remélem, ahogy elmúlik a betegség ez is, habár ez nem tudom rajtam múlik.

2014. okt. 11. 09:44
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ha ez lehangol teged akkor ne gondolj erre.Tegyel meg mindent ami szerinted helyes es elvezd ki az eletedet.Milyen vallasu vagy?
2014. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálok én is valahogy nem gondolni rá, unitárius vagyok.
2014. okt. 11. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval tegnap utazás közben veszítetted el az életkedvedet. Volt utasbiztosításod? Az kiterjed a poggyászra is...

Viccet félretéve: nem azzal foglalkozz, hogy mi lesz a halál után, hanem azzal, hogy mi lesz ADDIG!

2014. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!