Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki tud róla véleményt?!

Na az van,hogy 8.osztályos vagyok most..A szegedi Karolina gimnázium felől érdeklődnék(tudom,hogy nem ez a rendes neve) .

Aki oda jár/vagy hallott róla az itt leírná,hogy mi a véleménye az iskoláról?

Keress kérdéseket hasonló témákban: továbbtanulás, gimnázium, tanulás

2014. okt. 16. 21:00  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr. Krasznai Istvánhoz jár valaki, vagy szült, szülni fog nála? Írnátok véleményt róla? A magánrendelőjében mennyi a tarifája és a szülésért mennyit kér? Minden érdekel róla.
Én írtam. Szeretnétek véleményt modani róla?
Akinek van Lg G3 az mondjon róla nekem véleményt légyszíves! Vagy ebben az árkategoriában telefont amit venne helyette? Ha lehet inkább olcsóbbbat!
Rajzoltam egy képet, mondanátok róla véleményt?
League of Legends: szerintetek az alábbi karakterek közül melyik a legjobb? : Gnar, Lucian, Graves. Tudom, hogy ez sok mindentől függ de arra vagyok kíváncsi hogy ki melyiket...
Kíváncsi lennék, hogy ez a lány mennyi idősnek néz ki? Akár véleményt is írhattok róla így külső alapján. Https://scontent-b-vie. Xx. Fbcdn. Net/hphotos-frc1/t1....

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!