Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagytok egyedül?

Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Szingli fiuktól és lányoktól kérdezném, hogy mi okból vannak egyedül.

2014. okt. 19. 01:43
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Válogatós vagyok.
2014. okt. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egyszerű oka van. Nem érzem rá késznek magam. Vannak dolgok, amiket nem fogadok el, talán szégyellek is magamon/magamban. Amúgy sem vagyok az a nagyon felszabadult ember, sőt, nagyon is "merev" vagyok (legyen az beszéd, tánc, ének, bármi), de ez még rá is tesz egy lapáttal. Vannak lányok, akik tetszenek nekem nagyon is, de nem tudom, hogy miért pont velem lennének. És hibáimból kifolyólag félek kezdeményezni, mert szinte csak azt érzem, hogy az elutasításokat kapnám.


21/F

2014. okt. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

Igy hozta az elet, pedig mar nagyon akarok szeretni egy lanyt, tiszta szivembol


F 22

2014. okt. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Sajnos anyósoméknak nem lehetett gyerekük:(
2014. okt. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én azért, mert nem vagyok az a másokkal törődöm típus, ezért belegondolva, ha lenne barátnőm nagyon unatkozna mellettem, én meg nem akarnék neki rosszat :)
2014. okt. 19. 01:49
 6/24 anonim ***** válasza:

Mert már nagyon régóta olyasvalaki iránt vágyakozom, akit nem kaphatok meg, de nem tudom elfelejteni egyelőre, mást meg nem tudok "befogadni" a helyére. Na meg az se segít mellette, hogy félénk vagyok, és annyira stresszes, hogy még egy randira se merek elmenni. Tehát ezek alapján arra tudok következtetni, hogy még nem is teljesen állok készen rá (kiv.: azzal az egy illetővel bármikor és bárhova elmennék, de hiába...).

18/L

2014. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Kisebb gondom is nagyobb most a baratno talalasnal.

Eloszor a karrieremet kell felepiteni, meg magammal kell foglalkoznom. Rendbe rakni...aztan johet majd a no. Mar volt nehany kapcsolatom, de tobbszor inkabb hatraltatott, mintsem eloremozditott.

2014. okt. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Azt se tudom hogy ki vagyok,hogy várhatnám el mástól hogy velem legyen? Előbb magba kell bíznom,de sajnos megfelelési kényszrem is van,nem tudok feloldódni a legtöbb interakció során.Pedig egyszerűen igazán boldog szeretnék lenni.Próbálom magamat adni és ha ezt sikerűl illetve el is fogadom önmagam akkor bátrabb leszek és nem fogok azon gondolkodni hogy most mit mondtam,mit gondolnak rólam állandóan mások:) Ezek után szabad lesz a pálya és nem utasítok el mindenit valamilyen ürüggyel:) persze biztos válogatós maradok:)
2014. okt. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
A szerelmem talált valaki mást, kiábrándultam az emberekből. (f)
2014. okt. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok egyedül mert nincs stabil jövedelmem

ebből következik az hogy nem tudok kielégíteni alapvető

igényeket. A másik hogy jelenleg és sajnos régen is így volt nem vagyok külsőre vonzó.

A belső pedig a külső után jön

lehetek akár milyen ha nem

élesztek vonzalmat. Végül pedig mindig a jó nők tetszenek

akik igényesek minden téren, náluk meg nincs esélyem.

26/f

2014. okt. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!