Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
Hudák Gábor nevű felhasználó kérdése:

Ismeri valaki az Éjjel-Nappal Budapest október 20, hétfői adásában szereplő masszírozós csajt?

Sziasztok!

Keresem az Éjjel-Nappal Budapest október 20, hétfői adásában lévő masszírozós csajt!

Zsófit masszírizta kövekkel.

Aki tudja a nevét, Facebook elérhetőségét vagy egyéb infó, kérem írjon!

Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Éjjel-Nappal Budapest, csaj, lány, masszázs, TV, sorozat

2014. okt. 20. 19:45  Privát üzenet  

A válasz
frombehind nevű felhasználó válasza:

Úgy látom, van még hozzám hasonló gondolkodású ember :)

Én megnéztem a végén a szereplőlistát, rájuk kerestem, de nem találtam (én amúgy nem szoktam nézni, de ez megfogott).

Szóval, légyszi segítsetek, mert én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki az!

# 1/1Időpont 2014. okt. 21. 16:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van mostanában ilyen sok X-faktoros szereplő az Éjjel-nappal Budapestben?
Hogy hívják az éjjel nappal bp-ben Félixet igazából?
Éjjel-Nappal Budapest c. sorozatban az új szereplő Péterfi Lili?
Mi az igazi neve az Éjjel Nappal Budapest c. sorozatban szereplő Áron-nak?
Leírnátok az éjjel nappal budapesteseknek az igazi nevüket? (Nem főszereplőket) pl. : Peti, Bori, Bence, Hanna
Szerintek az éjjel nappal budapest Lalija normális?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!