Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány csúnyán ír?...

Gáz ha egy lány csúnyán ír? Nem helytelenül, ''csak''csúnyán.

Figyelt kérdés
Rajtam kivül szinte senki nem tudja kiolvasni...

2014. okt. 20. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
En nagyon csunyan irtam-irok,ezert kitalaltam hogy csak nyomtatott betükkel fogok irni.Es bevalt-mar többen megdicsertek,hogy milyen szepen irok.Elöször nehez-furcsa,de gyakorolni kell-mar14eve igy irok.32/n
2014. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen... :) Az íráskép nem nemhez kötött. Ráadásul manapság egyre kisebb a jelentősége a kézírásnak.

De például én is szebben írok, mint barátnőm. Na és? :) Nem az írásképétől lesz valaki nőiesebb.

(Bár én alapvetően iszonyatosan írtam, de miután alsó tagozatban is tanítottam, kénytelen voltam gyöngybetűkkel írni, és ez sokat javított általánosságban az írásképemen.)

2014. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyomtatott betűs íráskép tényleg megoldás lehet. Kiskoromban irtózatosan ocsmányul írtam, hullámosan, girbegurbán, tényleg hányás volt. Én is átszoktattam magam a nyomtatott írásra, ebből lett egy félig kötött-nyomtatott íráskép. Ma már képtelen vagyok folyóírással írni, annyira elszoktam tőle (Kb. 8 év alatt?)
2014. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem írok csúnyán, csak nehezen olvashatóan :D A párom látványosan félreolvassa az írásom, de nekem is sűrűn okoz problémát utólag (az egy érdekes nyomozás, mit akarhattam írni). Néhány betűm tök egyforma, k/h, s/r... Fáradtan pedig az n, m, u teljesen sima vonallá simul...


Én is a nyomtatott írást alkalmazom, ha szépen, olvashatóan akarok írni. A fontos receptek a hűtőn pl. ilyenek...

2014. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt állítják, hogy akik "csúnyábban" írnak, azoknak magasabb az intelligenciájuk. Ezért nem aggódom én sem lány létemre. :)
2016. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!