Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősöm pasiját...

Egy lány ismerősöm pasiját megtaláltam az interneten egy meleg ismerkedős oldalon. Hogyan kéne ezt elmondanom a lánynak úgy, hogy rólam nem tudják hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez gusztustalan dolog, mármint, hogy barátnőt tart, de azért kéne neki más is...

2014. okt. 25. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pedig egyik haverja tette fel humorból, illetve valaki így próbál kicsinyes bosszút állni. Ha annyira árulkodni akarsz, mond azt, hogy rákerestél egyik facebook képére, és ez jött ki a google képtalálatoknál.
2014. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed, hogy a lány nem tud róla?
2014. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
31%
Elősször is közölném veled, hogy semmi szégyelni valód nincs. Másodszor szerintem jobb, ha nem keveredsz ilyen dolgokba, legalább is én így gondolkodnék a helyedben (persze te döntésed) ne "miattam" szakítsanak már, ne "én" legyek az oka a kapcsolatuk végének. Ha pedig minden áron közölni akarod a csajjal valami közös ismertség által vagy vmi?
2014. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudok erre mit mondani. Nem használok ilyen oldalakat így nem tudom mennyire látható egy profilon, hogy mennyire van használva.

Ha csak regisztrálva van, nem jelenti azt, hogy kapcsolatot is keres. Csak mondjuk nem törölte rögtön a profilját, amint járni kezdett a lánnyal.

2014. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg az a gusztustalan, hogy mások dolgába beleavatkozol!!
2014. okt. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem a te dolgod! Maradj ki belőle! Lehet, csak egy szívatás, ha nem, akkor majd a srác megosztja a barátnőjével és másokkal is, ha kész lesz.

Neked, hogy esne, fordított esetben, oké, neked nincs barátnőd, de elmondaná a családodnak, haverjaidnak?

2014. okt. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Írj egy anoním e-mailt a lánynak, amiben elküldöd neki a linket a barátja profiljához. Aztán majd ő azt kezd az információval, amit akar.


Nem értem azokat, akik azt mondják, hogy ne avatkozz bele. Én lány vagyok és igenis tudni akarnám, hogyha a barátom fent lenne egy ilyen oldalon. Akár kamuból rakta fel valaki, akár tényleg meleg, ezt mindenképp megbeszélném vele, és ha meleg, akkor szakítanék. Nincs annál rosszabb, mint amikor szerelmes vagy valakibe, és azt hiszed, ő is szeret, hónapokat éveket áldozol rá az életedből aztán a végén kiderül, hogy az egész kapcsolat csak kamu volt a részéről. Inkább szeretném tudni minél hamarabb, hogy vége lehessen a kapcsolatnak és kereshessek mást, minthogy egy hazugságra pocsékoljam el a teljes életem.

2014. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Én szerintem a lány az neki egy álca és ezt a lány is tudja szerintem.
2014. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
93%

Mi lenne, ha találkozót kérnél a sráctól és meggyőződnél róla, hogy tényleg ő az ? Valaki le is fényképezhetne, az bizonyítaná, hogy igazat állítasz.

A lánynak igenis tudnia kell !

2014. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Látom eléggé megosztó ez a téma... Remélem azért nem ezek alapján ítélitek meg a melegeket! :)
2014. okt. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!