Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Meg tudja mondani valaki, hogy Békéscsabán a Frankó Produkciós Irodában hogy hívják Frankó Attila asszisztensét?

Elég lenne ha annyit tudnék, hogy pl Anita, vagy Kinga, nem kell a kell a teljes neve :)

2014. okt. 27. 18:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legeslegelső x faktor válogatójában szerepelt egy olyan nevű versenyző, hogy Bodnár Attila. Ha valaki emlékszik rá, akkor megtudná mondani, hogy mi a baj az apukájával?
Tudnátok nekem mondani olyan József Attila verset, ami nem túl hosszú és nem olyan komoly?
Valaki megtuná mondani hogy mennyibe kerül egy vizsgálat dr. Keresztúri Attilánál Szegeden?
Valaki megtudja nekem mondani hogy hány grammal született József Attila?
20. Századi verset ami nagyon szép és jól el lehet szavalni. Valaki tud olyat mondani?
Hm a sztárban sztát néztem és a hülye till attila mondott mondani akart valami vicceset a twin peaks ről vagy micsoda h. az egyik produkcio pont olyan volt min a twin peaks-es...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!