Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek ez az...

Van itt olyan, akinek ez az álma vagy legalábbis Hasonló?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok. Szeretnék majd színészetet tanulni, két szóval színésznő lenni. Mexikóba. Tudjátok vannak azok a Telenovellák (pl ami most megy: La Gata, vagy Maricruz, Árva Angyal, Rubi.Ezek ismertek) Tanácsok? Nem itt, hanem gmail-on.

Aki tud segíteni, vagy akinek hasonló az álma, írjon nyugodtan: lagata@gmail.hu



2014. okt. 28. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először felvételizz a Családi titkokba, aztán az Éjjel nappal Budapestbe, aztán a Barátok köztbe, aztán ha jó kis szappanopera karriert futottál be itthon, kezdj el szolizni, fesd a hajad feketére, utazz el Mexikóba, tanuld meg a nyelvet, add be mindenhova az önéletrajzod, aztán lesz ami lesz.
2014. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első köszi de nem fogom a hajam átfesteni, sem szolizni, sem ilyen magyar szaros sorozatokba játszani 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Köszi azért kedves vagy!!
2014. okt. 28. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerinted mégis hogyan kerülnél bele egy dél amerikai szappanoperába? Azt hiszed majd valaki küld neked egy ingyen repjegyet és nulla nyelvtudással eg szer csak filmsztár leszel?
2014. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Anyám én a hajfestést meg a szolizásra írtam, hogy NEM! Nem a nyelvtudásra meg az ilyen alap dolgokra!

És honnan tudod te hogy nem tudom a nyelvet meg ilyenek? Semmit se tudsz csak annyit hogy ez az Álmom! Azt hiszed nem teszek érte, nem járok gyakorolni, meg ilyen színházakba ? NA ennyit erről, előbb kérdezd meg!

2014. okt. 28. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha járnál színházakba akkor tudnád.
2014. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Édesem. Te magad mondtad hogy ez egy álom. Ha valóban a célod lenne, pontosan leírtad volna hogy eddig mit tettél meg érte. De hagyjuk, gondolom nem lehetsz több 14 évesnél. Majd felnősz. Na puszillak.
2014. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom a gyakorlás az, hogy otthon megnézed kétszer a Marichui összes részét.
2014. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

16 leszek januárba -,- Egyébként ott az email cím, arra gondoltam OTT írjanak. Olvasd el ''nem itt, hanem gmail-on. Aki tud segíteni vagy hasonló az álma az írjon..."

Jaj de beoltottál :( Na takarodj! 😌

2014. okt. 28. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Az email címedre mostantól csupa perverz alak fog irogatni, ügyes vagy hogy kiraktad de itthon senki sem keres mexikói szappanoperákba színészeket. Mondom hogy nőjj fel.
2014. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!