Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki szereti, ha...

Van olyan aki szereti, ha ismeretlenek jelölgetik be facebookon?

Figyelt kérdés

És vissza is igazol, aztán majd szívesen beszélget vele chaten amikor ráír.

Mert legtöbb ember utálja ezt, de van aki meg szereti?


2014. okt. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelölök vissza senkit, aki úgy jelöl be, hogy nem ismerem, és semmi különösebb hozzáfűznivalót nem ír üzenetben.
2014. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan hogy bejelölt ismeretlen, én pedig visszajelöltem. Megkérdeztem tőle hogy találkoztunk valahol? Mert én nem emlékszem rá. Volt amikor tényleg így volt, hogy én nem emlékeztem, majd amikor visszaírt, kiderült hogy tényleg összefutottunk valamerre korábban, de volt amikor egy mukkot sem reagált rá az illető. Akkor fogtam, kitöröltem...
2014. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert akárki lehet. Akárkivel pedig nem szeretem megosztani a képeimet, barátaim képeit, stb.
2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélgetésen kívül másra nem használom a facebookomat, maximum a hírekről tájékozódok.

Vissza szoktam jelölni ismeretleneket, sok emberre pl. nem emlékszem, hogy találkoztunk már valahol, pedig igen.

Értelmes emberekkel szívesen beszélgetek chaten, akkor is ha egyébként nem ismerem őket. Bár ez nagyon ritka eset.

2014. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!