Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor kiírtok egy kérdést, és segítség helyett 10 ember odaírja, hogy 'velem is ez van"?

Figyelt kérdés
Ok, tudom, hogy mások is vannak hasonló helyzetben, de semmire sem megyek azzal, ha odaírkálják a kérdésem alá a saját életük problémáit...
2014. nov. 2. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű vigasztalni próbálnak, hogy ne érezd magad annyira egyedül, esetleg együtt megtaláljátok a megoldást. Engem az zavar, hogy magára a kérdésre képtelenek problémamegoldó választ adni.
2014. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De idegesítő :D

Azzal nekem nem segít :D

2014. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én azt imádom még, mikor rögtön jönnek azzal, hogy "kamu", "nem te vagy az, aki x kérdést kiírt?".

Vagy még amikor egy kamasz feltesz egy kérdést, hogy hogy oldjon meg egy problémát, az első 10 válaszba tuti lesz olyan, hogy "vállalj diákmunkát, költözz el és tartsd el magad, te hálátlan dög". Nem számít, hogy ennek köze nincs az igazi kérdéshez...


Vagy mikor a Szerelem, szex kategóriába kiír az embert valamit és az első 5 percben tuti kap vagy 2-3 üzenetet, hogy találkozzanak, küldjön magáról képet, mennyire bevállalós, stb.



Szóval de, néha baromira idegesít pár válaszadó.

2014. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiiii ***** válasza:
Nem hagyom, hogy ilyen fasságok idegesítsenek. :)
2014. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert mások nem fogják tundni megoldani a problémádat.
2014. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni, hogy a saját probléma megoldásához a kulcsot mindenkinek saját magának kell megtalálnia. Legfeljebb gyakorlati módozatokon lehet mélázni.
2014. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is mindig ez van. :-/

:-D

2014. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
velem is ez van :(
2014. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En azt ruhellem mikor ezt irjak: "mi kozod hozza" hat fas.zom kerdesre kerdes...
2014. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Köteles Virág válasza:
de idegesít
2014. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!