Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki aki jövőre Budapestre költözik?

A 9.évfolyamot valószínüleg Budapesten kezdem mert odaköltözünk.Ismerem már Pestet ott nőttem fel ott születtem...de félek nincsenek ott barátaim és szeretnék megismerni pár embert szóval aki ugyanígy jövőre költözik oda vidékről és 9.be megy az írjon légyszi vagy aki Pesten lakik 9.be megy és neki sincsenek nagyon barátai az is írjon.Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: költözés, Budapest, ismerkedés, barátkozás, gimnázium

2014. nov. 4. 19:51  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Budapestre szeretnék költözni, melyik kerületbe érdemes?
Egy vidéki nagyvárosban éltem eddig, de budapestre költöztem, és most ez egy kicsit mély víz nekem. Mit csináljak?
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsész tanszéke tényleg Budapestre költözik szeptembertől?
Jelentkeztem a Miskolci egyetemre, viszont időközbe adódott egy lehetőség miszerint Budapestre kellene költöznöm. A kérdés az, hogy ha felvesznek az egyetemre, megoldható-e az,...
Aki Kárpátaljáról (Ungvárról) Budapestre költözik, annak mennyi ideig csinálják a papírjait az állampolgárságra?
Április 15-én (kedden), megyünk Budapestre a Szakma Sztár Fesztiválra. Nem sok mindent tudok a fesztiválról és ezért mondanátok valamit erről?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!