Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek igazságtalannak...

Ti nem érzitek igazságtalannak, ha egy kapcsolat megszakítását csak az egyik fél akarja?

Figyelt kérdés

Nekem speciel rosszul esik, ha egy olyan személy, aki huzamosabb ideig része volt az életemnek, eldöntötte, hogy ennyi. Én meg fogadjam el? Csak igy, egyszerűen?

Szerintem egy kapcsolatnak a megszakitása is két emberen kellene, hogy muljon. Ti mit gondoltok erről?


2014. nov. 9. 20:18
1 2
 1/11 TheHologram ***** válasza:
Attól függ milyen kapcsolat. Egy fiú-lány barátságnak, amikor az egyik fél többet szeretne nincs más megoldása,hiába ha a másik a barátja akar maradni.
2014. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igazságtalan, de ez az élet része, elég durva lenne ha a másik "vétó joggal" élhetne :D
2014. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatban nem működik és kivitelezhetetlen. Persze, hogy zavarja a másik félt, de ez egy abszurd dolog lenne.
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a szád, hogy megkérdezd, miért akarja ezt, utána meg meglátod. Amúgy meg azt hogyták mondani, hogy aki menni akar, arra rá kell a kabátot adni.
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lány-lány barátságrol van szo.
2014. nov. 9. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy kapcsolatnak a megszakitása is két emberen kellene, hogy muljon."


Szerintem meg van benned egy "kis" egészségtelen birtoklási vágy. Rákényszerítenéd hogy maradjon közben meg állítólag szereted. Persze ha te szakítanál akkor már nem tetszene a saját javaslatod, ugye?

2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20:27 vagyok. Amit írtam az barátságra is igaz (a gyengébbek kedvéért).
2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez van, az élet kibszott igazságtalan!
2014. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit, amit az iskolában nem tanítanak: az élet igazságtalan.
2014. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, igen. Ne legyél kis akaratos hercegnő, a másik ember nem a tulajdonod. Ha nem fogadod el, akkor maximum felidegesíted a másikat és még csúnyán is elküld a büdösbe.
2014. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!