Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a babakocsinak?...

Mi értelme a babakocsinak? Tökjó, h a zsúfolt villamoson senki nem fér el tőle, meg hogy állandóan mások segítségére utaltatod magad. Nem egyszerűbb ha nálad van a gyerek?

Figyelt kérdés
27l

2014. nov. 14. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
nincs gyereked , ugye ? ettol fugetlenul, amig az en fiam kicsi volt soha nem utaztam vele bkv-n! mert ugy vagyok voltam vele, h nem utalhatom magam masok segitsegere... egyedul meg nem birtam volna felemelni. Tehat valamennyire egyetertek veled, csak sokszor nincs valasztasi lehetoseg , ezert gondolom, hogy nincs gyereked, nem gonoszkodasbol ! :)
2014. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Fogj egy hátizsákot, pakolj bele annyi mindent, hogy 15-20 kg legyen és ezt hurcold magaddal naponta több óráig, de úgy, hogy a karodon tartod, ahogy egy gyereket vinne valaki, igy menj bevásárolni, illetve mindenhová, ahová egy nap mennél.


Ha megteszed, akkor rájössz, hogy miért jobb a gyereket kocsiban vinni, mint karban tartani.

2014. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, de ha lesz is magamra csatolom. A gyerek fejlődésének is jobb. Másrészt nem leszek akkora bunkó, hogy feltuszkolom a 2 méteres babakocsit a tömött villamosra.
2014. nov. 14. 11:48
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
biztos, 27 éves vagy? :))))
2014. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Érdekes. Látni normális anyukákat is, akikre rá van csatolva a gyerek.


Meg ugye azt tudjátok, hogy a babakocsi csak nemrég lett divatos!

2014. nov. 14. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Hülye vagy lányom ülj le szépen..
2014. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Oh my god:-). Ok, de igerd meg, h te a 20 kilos gyereket is mi.dig magadra csatolod. Vagy van egy jobb otletem, kerlek SOHA NE LEGYEN GYEREKED, nem valo ez a sok idegesito cécó a te idegrendszerednek:). Amugy meg plusz egy embernyi helyet foglal es plusz egy ember van benne.
2014. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
ennyi ésszel rajtad már senki és semmi sem segíthet
2014. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt, vannak jogos gondok a babakocsival. Azt én sem értem, hogy miért kell a gyereknek megvenni a babakocsik Hummer-jét ami 50 kiló és légkondis, meg van beépített GPS rajta. Azt sem csípem, mikor nem a kijelölt helyen szállnak fel vele, hanem elöl-hátul és végigtolják az egész villamoson.


De.


Lehet kis babakocsit is venni, amit akár egyedül is feltesz az anyuka, vagy simán meg lehet kérni hogy segítsenek, nem halsz bele abba hogy fél percre "másra vagy utalva". De ha neked ettől csökken az egód, fordulj orvoshoz.


A villamos meg akármilyen tömött, vannak rajta kijelölt helyek, amit egyes csoportoknak tartanak fent, öregeknek, gyerekeseknek, vagy éppen hely a babakocsinak, amit illik akkor is biztosítani, ha "tömve van". Ennyi erővel senki ne szálljon fel banyatankkal, gurulós bőrönddel, vagy cipeljem 5 km-t gyalog a cuccom az állomástól, mert nehogy már mástól vegyem el a helyet.


A gyerek fejlődésének meg totál édes mindegy hogy a nyakadban hordod vagy babakocsiban. De valószínűleg egyszerűbb egész nap egy kocsit tologatni, mint gyerekkel a nyakadban sétálgatni.


Na meg ha már "mások segítségére utaltatod magad" akkor gondolom azért azt elvárod, hogy a helyet átadják.

2014. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem rég lett divatos? Na ne nevettess már évszázadok óta vannak babakocsik.

Te meg gyorsan csináltasd fel magad, és csatold magadra. Vagyis inkább ne, mert ennyi ésszel ne szülj babát.

2014. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!