Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy általános...

Hogy lehet, hogy általános iskolában fiú létemre elég sokat verekedtem lányokkal?

Figyelt kérdés
38/férfi
2014. nov. 19. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyáva féreg voltál, aki nem mert kiállni a fiúkkal szemben.
2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert gátlásos voltál és ahelyett, hogy odamentél volna és lesmároltad volna a lányokat inkább megverted őket.

31/L

2014. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam verekedni senkivel,de azok a lányok kiprovokálták ezt,és én így válaszoltam rá.Kb.hatodikban.
2014. nov. 20. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Én életemben 2x mentem neki lánynak, az egyik az volt, hogy odacsaptam a bal karjára, de nem olyan erősen, csak olyan "dühből", a másik meg, hogy "rátámadtam", de nem ütöttem meg, nem püföltem meg, ilyen "kismacskás" verekedés volt, mindez általános iskolában. A mai napig szégyellem magam és nem tudom feldolgozni, és nem tartom magam igazi férfinak, amiért ezt a két lányt bántottam...
2014. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én férfinak tartom magam....ütés,vágás,rúgás minden volt full contactban:)próbáltak t&k@n rúgni,nem talált...:)én viszont csőrrel p#cs@n rúgtam a csajt.Nem vagyok rá büszke,de nem is szégyenlem.Mégiscsak ők "kóstoltak"be:)
2014. nov. 20. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom,nőt megütni nem szabad...viszont rugdosni:)
2014. nov. 20. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:

H€lye bu.nkó f.@szkalap vagy. Nem csak hogy megvetlek, de emberszámba sem veszlek, viszont semmilyen állatnak sem neveznélek, mert az csak szégyen lenne szerencsétlen állatra. Nagyon sajnálom a barátnődet, őt is biztos CSAK rugdosod.

Amúgy elég nagy kamu szaga van ennek a kérdésnek...

2014. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor még csak gyerekek voltunk....és ne felejtsd el,hogy ők jöttek nekem
2014. nov. 20. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, persze, ültél a sarokban és az ujjaidat számoltad miközben két kislány odament hozzád és elkezdtek agyba-főbe verni. Amikor mást is megütsz/ütöttel akkor is azt mondod, hogy ő szaladt neki az öklödnek?
2014. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!