Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem hiteltelen...

Csak szerintem hiteltelen Gyakorikérdéseken véleményt kérni AKÁRMIRŐL?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre rengeteg ember csak feljön és lefikáz valamit mert mondjuk való életbe kirekesztették vagy akármi...nem beszélve arról hogy rengetegszer lehet olyan emberek fikáznak le valamit, akinek a véleményét való életben le sz@rnám. Ti ezen nem gondolkoztatok?
2014. nov. 22. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem nem hiszem...nyilván sok a troll ezen a honlapon is de rengetek tisztességes ember is látogatja napi szinten a GYK-t. Ami a válaszokat illeti....hát erősen szelektálni kell az tény.
2014. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiiii ***** válasza:
Nem szoktam a gykes szociális életen gondolkodni.
2014. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag szaktanácsokat szoktam kérni. Nyilván józan ésszel szűröm a válaszokat - vagyis szűrném, mert eddig kizárólag hasznos válaszokat kaptam. (Olyan emberektől, akikkel minden valószínűség szerint nem kérhetnék tanácsot személyesen - bár az interneten is tájékozódom, de itt tapasztalatokról is be tudnak számolni, és nem eladni akarják az adott dolgot...)

Írni azért mindenhez írok, amihez úgy értem, hogy értek / van benne tapasztalatom. Viszonylag sokszor kapok pozitív visszajelzést.

Én ugyan nem kérdeznék magánéleti gondokkal kapcsolatban (arra ott van a családom és a barátaim), de megértem, aki úgy érzi, hogy vagy nem tud máshoz fordulni, vagy nem akarja, hogy a környezete tudja, hogy mi foglalkoztatja, vagy úgy gondolja, hogy a környezete elfogult az adott dologban...

Szóval attól függ, ki mire és milyen stílusban használja...

Néha tényleg elég durva hozzászólások vannak. Nem kell foglalkozni velük.

2014. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Elég durva logikai paradoxont hoztál létre azzal, hogy mégis itt tetted fel a kérdést.
2014. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te most épp véleményt kérsz. :)

Sok hasznos tanàccsal szolgàlhatnak 1-1 kérdések sztem. Ha meg vki bunkòskodik akkor azzal nem foglalkozom még pedig ùgy h ha tudnèk se vàlaszolnèk a h*lye kérdèsère.. ilyen egyszerű.

2014. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak az alapvető kérdéseknél főleg ha ilyen fiú-lány kapcsolatról van szó... Valahogy itt mindig a szebb és jobb dolgokba botlik az ember, mint az életbe :/
2014. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Én nem teszek fel kérdéseket.


Ha azt látom, hogy valaki tényleg a válaszra kíváncsi, akkor segítek, volt, hogy privátban is, de a sok troll miatt inkább csak szórakozom itt.

2014. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Rengeteg olyan kérdés van, ami Goole, Wikiből megválaszolásra találna, rengeteg a buta, ostoba ember is, akik alap dolgokkal sincsenek tisztában. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de aki rendszeresen látogatja ezt oldalt, az úgyis tudja.


Aztán vannak azok, akik sportot űznek a provokatív, feltehetően vitát generáló kérdések feltevéséből, esetleg furcsa dicsőségre vágynak, és Top listán szeretnék látni a nevüket.


Aztán vannak a valóban kétségbeesett tinik, felnőttek, azokkal nem szoktam bunkózni.


Vannak az Ezo megszállottak, na abban a topikban szoktam %-okat veszíteni :D


Ha valaki őszinte, és tényleg érdekli valami, akkor viszont nagyon együttműködő vagyok. De ez elég ritka sajnos. Éppen a múlt héten fenyegettek meg kitiltással :)



Mit keresek itt? Elég stresszes az életem, itt vezetem le a feszkót.

Nem vagyok rossz ember, sőt, de néha olyan jó rossznak lenni :)

2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt kérni itt olyasmikről érdemes, pl. hogy hogy ki, hogy készíti a babfőzeléket, mikor lesz a legközelebbi csillaghullás, ki mivel bolhátlanítja a kutyáját, bevált-e az XY telefon, stb. Ilyen kérdésekben esetleg található hasznos válasz.

De azt soha nem értettem, mi értelme két mondatban itt felvázolni egy párkapcsolati, vagy érzelmi problémát, amit szinte ahány ember, annyiféleképpen lát, ráadásul pár szóból nem lehet következtetni a teljes alaphelyzetre, nem lehet belelátni az emberek életébe, sem arra, min mennek keresztül.

Igazából az ilyen kérdések és az erre adott válaszok sokszor szórakoztatóak, de ritkán van igazán hasznuk. Arra jók, hogy eltrécseljenek kicsit a válaszolók a témáról, üres óráikban.

Én itt eddig vagy két kérdést tettem fel, egyiket az élesztővel, másikat a brassói aprópecsenyével kapcsolatban, az érzelmi problémáimat vagy magam oldom meg, vagy olyanoktól kérek segítséget, akik ismernek és szeretnek.

2014. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

akármiről talán nem, max 99%ban, de ez a valóságban is ugyanilyen arány.

akár pl szaklapokat olvasol emberek véleménye helyett, ugyanúgy nagy része elfogult/téves/hiányos információ

2014. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!