Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy ahogy...

Mitől van az, hogy ahogy hideg lesz az időjárás én mindig lefogyok, nyárra meg mindig meghízok?

Figyelt kérdés
étrendet nem változtatok, szóval biztos nem az az oka. novemberben már mindig csont sovány vagyok, aztán ez egész télen át tart, amint kijön a jó idő tavasszal hízni kezdek. a bikiniszezonra meg már csupa narancsbőr leszek.
2014. nov. 25. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van. Egész nyáron lapos a hasam, vékonyabbak a combjaim, aztán ha beáll a hideg én felszedek pár kilót és olyan érzésem van, mint ha egy hordó lennék.
2014. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahogy én is így vagyok.

És pont a napokban gondolkodtam rajta, de én rájöttem, hogy nyáron többet eszek.

Pl. sokáig van világos, és még kint vagyunk az udvaron este 8-kor is, és beszélgetünk, iszogatunk, nassolgatunk, míg most már 16 körül bejövök a lakásba.


Aztán jó időben az ember sok szabadtéri programot csinál, vagy sétál és éppen megéhezik, vesz egy szendvicset vagy egy lángos, vagy bográcsozik, stb.


Engem mondjuk nagyon befolyásolnak a zöldségek is.

Úgy magában nem nagyon szeretek enni (tehát egy felvágottas kenyeret, vagy rakott krumplit vagy bármit), hanem ha van mellette legalább 3-4 féle zöldség, akkor jóízűen eszek.

Téli időkben meg ugye jóval drágábban ezek, így ritkábban és kevesebbet tudok venni, mondjuk paprikát, paradicsomot, uborkát, stb.

Ezért nem is esik jól a kaja annyira.

2014. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!