Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megaláztak. Mit tegyek?

Nagyon megaláztak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha buszon álltam leghátul és csak néztem ki az ablakon. Egyszer csak felszállt egy csoport velem egykorú 5-6 fiú és 2 lány. El kezdtek füttyögni de én nem fordultam. Hallottam hogy mögöttem sugdolóznak és megfordultam, erre 3 srác haladt felém és mikor hátra néztem elkedztek fújolni meg úzni. És vissza mentek a haverokhoz. És csak nevetett mindenki. Teltházas busz volt és aki rajta ült mind hallotta. És csak ezeket ordították hátulről jobb volt és csak röhögtek. Nem aláztak még meg ennyire mint most. Életemben nem éreztem még magam ilyen rosszul. Tehát ember vagyok én is nem egy kupac szar...

És nem tudom.

Az utcára nem akarok kimenni...

Teljesen kikészültem.



2014. nov. 29. 01:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
L/15
2014. nov. 29. 01:06
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a kiscsoportos viselkedessel szerintem magukat egettek szenne.
2014. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
A fogalmazásod alapján te egy értelmes lány vagy, valószínűleg a kisujjadban több ész van, mint azoknak a barmoknak a fejében együttvéve. Ne is akarj megfelelni nekik, elég, ha pár hozzád hasonló értelmes, jófej emberrel jól kijössz, a vadbarmok meg le vannak sz.rva...
2014. nov. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos módon ilyen fiatalok mindenhol vannak, és egyre többen, mert ma már divat mindent megengedni a gyereknek. Nálunk is bandába verődve járnak, 12 évestől a 20 évesig, fiúk-lányok, isznak, bio-t szívnak, ordibálnak, mutogatnak, beszólogatnak, köpködnek, és sajnos nem szabad velük semmit csinálni. Emiatt sajnos csak egyet tehetsz, ha ilyeneket látsz, elfordulsz és nem törődsz velük. Primitívek, ostobák, bunkók és nyomorultak. Arra sem méltóak, hogy leköpd őket. Nehogy ilyenek miatt érezd rosszul magad.
2014. nov. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Én csak egy dolgot sajnálok, hogy nem voltam ott azon a buszon... Nyugodj meg, mindig lesznek olyanok mint én, csak ki kell fognod a megfelelő pillanatot és olyan megkönnyebbülésben lesz részed, ha sikítva látod rohanni az ilyen "füttyösmarcikat", hogy életed végéig vigyorogni fogsz, ha visszaemlékezel! :)) Egy valamire azonnal ugrok és vadulok, ha nőkkel szórakoznak, nemhogy lányokkal és nem vagyok ezzel egyedül. Egy ilyen ember téged sosem fog tudni megalázni, ahhoz túl kevés, ezt sose felejtsd el. Bízz magadban kicsit jobban. :) Amúgy azt megkérdezhetem, milyen bőrszínnel rendelkeztek az egyének? Nem mintha fontos lenne, de ez igen jellemző egy bizonyos kisebbségre.
2014. nov. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

szegénykém, biztos nagyon csinos lány vagy, azok az idióták így akartak csak nagynak tűnni egymás között.

Hidd el, lesz olyan pillanatuk, amikor megbánják, amit tettek, és bocsánatot kérnének Tőled.

2014. nov. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyugalom. Semmi okod a parázásra. Ebben a korban nagyon sok fiú egyszerűen gyerekes és ilyen viselkedésformákat vesz fel, teljesen oktalanul. Ezt viszont minden felnőtt tudja és azok is, akik nem felnőttek, de már kinőtték ezt a gyerekes viselkedést. Senki sem gondol semmi rosszat rólad, ilyesmire ne is gondolj. Ez nem volt megalázás, csak pár suhanc infantilis szórakozása, amit valószínűleg megtesznek bárkivel, aki az útjukba akad mindaddig, amit be nem nő a fejük lágya.
2014. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

"Tehát ember vagyok én is nem egy kupac szar..."


Ez róluk már nem mondható el. :)

2014. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem volt megalázás, csak pár suhanc infantilis szórakozása, amit valószínűleg megtesznek bárkivel, aki az útjukba akad mindaddig, amit be nem nő a fejük lágya."


A bunkóságból sajnos nem lehet kinőni. Ezek felnőttként is pont ilyen sz.r alakok lesznek, legfeljebb kissé érettebben szórakoznak majd más kárára.

2014. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató kedves válaszokat! :)

Nagyon jól estek.:) tényleg köszönöm!!!!

2014. nov. 30. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!