Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek letezik a reinkarn...

Labrador1 kérdése:

Szerintetek letezik a reinkarnacio?

Figyelt kérdés
Eddig en nem hittem benne de egyik nap Anyuval a Discovery egyik musorat neztuk amely szellemekrol szolt persze en szkeptikus voltam,de megtudtam valamit ami meg mindig aggaszt,Anyukam elmeselte hogy o lattott szellemet es azt mondta hogy eddig azert nem mondta mivel nem akarta hogy hulyenek nezzem.Ezzel nem is volt semmi baj csak a tortenet kovetkezo reszevel.Elmeselte hogy ez mind 1999 nyaran tortent amikor az eggyik szomszed pannelhazban egy lany aki hozza jart aerobikozni agyhartyagyulladasban meghalt.Anyukam csak lattasbol ismerte ot ezert nem tudta hogy o halt meg.Ezutan azt mondta hogy majdnem minden nap latta es koszont neki de a lany csak mosolygott ra majd 4 honap utan eltunt.Anyukam ezt furcsanak talalta de nem torodott vele majd egy nap megtudta hogy a hallott lanyt latta.Ez ot is sokkolta ezert ugy erezte hogy el kell mondania a lany apjanak meg ha hulyenek is nezi,amikor ezt elmondta a lany apja azt mondta hogy nem nezi hulyenek es elhiszi.Miutan elmondta ezt a tortenetet utana olvastam a szellemeknek a reinkarnacionak majd rajottem valamire en 1999-ben szulettem pontosabban osz kozepen ,a lany szelleme is valamikor tavasszal tunt el.Mindezt elmondtam Anyukamnak es o erre azt valaszolta ezen en is sokat gondolkodtam.Na ez a kijelentes megremisztett vajon en voltam az a lany?
2014. dec. 7. 14:00
 1/5 Sezlonyrugó válasza:
Szerintem nem
2014. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdekes felvetés, de mivel általában ezek az élmények egyéni tapsaztalatokon alapulnak, és semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy a tudat létezik az agy nélkül, nem valószínű.

viszont azt már tudománosan kimutatták, melyik agyterületet kell stimulálni a hallucinációért jelenlétélményért.

2014. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Szerinted mi értelme volna más annak, hogy az egyik ember angol királynőnek születik, és egész életében fényesre van nyallintva a hátsója, gondja egy szál sem, a másik pedig Hátsó-Indiába féllábú kislánynak, aki 12 évesen meghal, és addig is a poklot járja meg minden nap? Reinkarnáció és karma nélkül nincs értelme az egésznek.


A karma a lélek ruhája: egy-egy szerep, amit az aktuális életeddel felveszel és csak a haláloddal teszel le.

2014. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves 3#-as

mi az amit tudunk...

van:

- anyag

-tér

-idő


de ez most nem lényeges.


Minden amit gondolunk érzünk teszünk... minden az agyunkban dől el. Az emlékek is csak bizonyos idegszálam összeállásából léteznek amelyek az agyban, és a gerincvelőben találhatóak főként. És ez mind anyagból van.


Nem akarom azt mondani hogy amit te mondasz az baromság, mert mindenkinek meg van a saját véleménye és ezt tiszteletben tartom, plusz nem tartom lehetetlennek. De számomra az sokkal kézzelfoghatóbb amit felmondtam mert ennek kézzel fogahtó bizonyítéka van.

2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondok én neked ütősebb sztorit : későeste történt, olyan éjfél környéke lehett, egy taxis kapott egy fuvart, egy nőt kellett a temetőbe vinnie (majdnem éjjel !!!). Furcsállta a taxis, de a fuvar az fuvar tehát elvitte. A nő normálisnak nézett ki. Mikor odaértek a nő odaadta a medálját ami valami értékes lehetett (asszem aranyról beszélünk) megmondta hogy másnap a taxis milyen cimre menjen hogy kapja meg a fizettségét a fuvarért, a nő pedig kapja vissza az értékes medált.


Fordulópont : másnap a taxis jóhiszeműen elmegy a megadott cimre, a nő halott volt... szóval az a nő akit elvitt a temetőbe az kb egy hete már halott volt (!!!), a medál pedig (nem akarok hazudni mert ez a része már nem rémlik) most vagy a sirban volt, vagy hiányzott a sirból...


Hogy mennyire igaz? Ezt mesélte egy exem, de még mesélt ennél cifrábbat is.

Én hiszek a reinkarnációban amúgy, és simán elhiszem ezt a sztorit is.


Jó éjszakát :)

2014. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!