Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok, csajok...

Hölgyek, lányok, csajok nektek van váltócipő vezetésre az autóban? Vagy tudsz magassarkúban és papucsban vezetni? Esetleg mezítláb szoktatok vezetni? ( hallottam olyat is hogy sok nő szokott úgy vezetni )

Figyelt kérdés
Fiúk a ti párotokkal mi a helyzet ? Van vezetős cipője az autóban vagy vezet magassarkúban , papucsban ? Esetleg mezítláb ?
2014. dec. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én barátnőmnek van külön vezetésre való cipője a kocsiban. Én alapból nem engedem meg neki hogy magassarkúban vezessen mert az balesetveszélyes, meg nekem egy nő se mondja azt hogy tud benne vezetni. Én egyszer láttam ahogy a nővérem mit összebénázott benne azóta ezt nekem senki ne mondja. Meg sokszor látom hogy egy csaj kiszáll az autóból magassarkúval de kész röhej ahogyan a pedált kezelik autó rángat szinte amikor elindulnak vele hirtelen fékeznek ezt mind megfigyeltem.


Én munkahelyemen rengeteg nő dolgozik és mind mondja hogy lapos cipőbe tudnak csak vezetni direkt olyat vesznek fel vagy nagyon pici magassarkú, ez még okés is.


Én barátnőm sokszor van magassarkúba, még a téli csizmája is az, azt mondjuk nem hordja vezetésre szerencsére, papucsba ő tud vezetni mert jól rátapad a lábára és alapból elég tapadós is ettől nem féltem őt, én is tudok papucsban vezetni csak nekem nem elég kényelmes. Mezítláb meg nem praktikus mert könnyen lecsúszhat a lábunk ha hirtelen kell fékezni, már jártam sajnos így kész szerencse hogy nem lett baj belőle.

A barátnőmnek mindig van egy egyszerű sportcipője a kocsiban direkt vezetésre. Ha szoknyába meg harisnyába van akkor is felveszi rá egy zokni cipő és már mehet is, kiszáll gyorsan átveszi és ennyi, nincs benne semmi.

Neki alapból jól állnak a sport cipők nyáron ha szoknyát vesz fel, gyakran van rajta sportcipő és vígan elmászkálgat benne vagy egy vékony fűzős cipő. Ő nem szereti a szandálokat, nem tudom miért. Pedig még abba is jól tudna vezetni.


Ha esetleg én alkalmi ruhába megyek valahová akkor én is beteszek egy sportcipőt mert képtelen vagyok alkalmi cipőbe normálisan vezetni, egyszerűen nem megy. Amikor munkahelyemről megyek valahová közvetlenül messzebbre akkor mindig leveszem a munkás bakancsom és felveszem a sportcipőmet mert hosszú távon nekem kényelmetlen meg nem is érzem benne úgy a pedált. Pedig megszoktam már mert munkahelyemen gyakran vezetek kisebb teher autót ha menni kell valamiért és akkor kell a bakancs, de az rövidtáv szerencsére.

2014. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nincs váltócipőm , ha nem megy magassarkúban vagy valamiféle papucsban egyszerűen kibújok belőle és mezítláb vezetem a kocsit .


Amúgy ez nem csak magassarkú és papucs probléma lehet hogy tudsz-e vezetni az épp rajtad lévő papucsban vagy magassarkúban , hanem az adott autótól is !!!! Például a pedálok helyzete is befolyásolja a dolgot .

2014. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
első válaszoló !!!! A kolléganőiddel beszéltél erről a magassarkúban való vezetés kérdéséról ? írtad hogy kibeszélték a dolgot .....
2014. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!