Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberek és miért...

Milyen emberek és miért hordják manapság úgy a nadrágjukat, hogy alul felcsavarják és kilátszódik a boka? Honnan jött ez a "divat"?

Figyelt kérdés

Még télen is így hordják, mert nap, mint nap látok ilyen személyeket, lányokat és fiúkat is egyaránt.

Számomra ez eléggé undorító és visszataszító, télen meg egyszerűen felelőtlenség.


A kérdésem csak érdeklődés, kíváncsiság, mielőtt valaki letámadna!



2014. dec. 13. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, hoyg ronda, de hogy mi a felelötlenség ebben, azt nem tudom kitalálni.
2014. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a felelőtlenség, hogy kint pár fok van, és a boka csupaszon van, meztelenül, és nem takarja se a nadrág, se a zokni, se a cipő. Így könnyen megfázhat az, aki így viseli még télen is a nadrágot. Még nyáron "oké", mert jó idő van, de télen azért jó lenne felöltözni rendesen.
2014. dec. 13. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam így senkit, de lehet nem akarják, hogy kopjon vagy koszos legyen a gatya szára.
2014. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as: nem azért tűrik fel, nehogy piszkos legyen, hanem mert ez a "divat". Pl Pesten sokat látok ilyeneket.

(A képek illusztrációk, amiket hirtelen példa gyanánt találtam: [link] [link]

2014. dec. 13. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
fúj de b**is
2014. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 2. link ez lenne: [link]
2014. dec. 13. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
ez tetszik nekik és kész, nem kell másokkal foglalkozni... engem is párszor leszóltak az öltözködésem miatt, hogy miért hordok munkahelyre magas szárú fehér cipőt, meg napellenzős téli sapkát :D én meg megmondtam, hogy nézzetek magatokra és utána fikázzátok a stílusom, azóta senki se tett személyes megjegyzést nekem...
2014. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

es ez miert lenne undorito? :DDDD

divaterzeketek 0, gratulalok. mennyivel jobban nez ez ki, mint amikor ti felvesztek egy olyan szeles szaru farmert, amiben 5 labam is elferne, es huzzatok magatok utan a foldon. na az az undorito, haladjatok egy kicsit a korral.

2015. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!