Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mivel töltöttétek a 20-as...

Ti mivel töltöttétek a 20-as éveiteket?

Figyelt kérdés
Miket csináltatok és hova jártatok? Mivel és hogyan telt el ez az időszak? Általánosságban érdekelne a dolog, meg ha voltak különlegesebb vagy főbb események azokra is kíváncsi lennék.

2014. dec. 25. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Előtte kosárlabda meg bringa és úszás minden mennyiségben aztán sokat zenélgettem, meg disco aztán jött egy 6 éves gamer időszak, aztán kedztem el komolyabban melózni..


Ma már csak meló, meg ritkábban edzés, meg terv, hogy a magam ura legyek munkaügyileg.

2014. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén kosárlabda, bicozás, motorozás, iszogatás haverokkal, kockulás a gépen, koncertek, qq mert hogy sz** minden, na meg a munka...
2014. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetem, egy rövidebb időszak amíg a férjemmel kettesben laktunk (mozi, találkozás barátokkal), aztán babázás (25 évesen szültem, gyors egymásutánban 3 gyereket). Amellett leginkább a gépezés fért bele. A húszas éveimben tanultam meg sütni/főzni.
2014. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Főleg tanulással, meg munkával.
2014. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 20-as éveimben keményen dolgoztam. Egyre feljebb emelkedtem a ranglétrán és társadalmi pozícióban is, tehát megteremtettem az egzisztenciát. És ez mellett büszke voltam arra, hogy én nem vagyok olyan mint a kortársaim akik céltalanok meg csak a bulizás érdekli őket.
2014. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szenvedéssel. Akkor még nem tudtam, hogy hiába szenvedek, nem juthatok előre.
2014. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

meló,pénzhajhászás,kapcsolatépítés,csajozás,bulizás.

30 éves koromra kész is voltam meg volt minden klassz ház,jó kocsi,jó csaj,pénz,meg egy több boltból álló cégem.

az igazán kemény dolgok ezután jöttek.

2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!
2014. dec. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!