Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt a világgal? Miért...

Mi történt a világgal? Miért ilyenek a korombeliek? Vagy én látom rosszul a dolgokat? Mi az oka? TISZTELET A KIVÉTELNEK

Figyelt kérdés
Szóval én 13 éves vagyok (lány).Itthon porszívózok,néha ebédet készítek, tanulok,az öcsémre vigyázok, teregetek, mosogatok stb... A korombeliek nagy része ezeket nem csinálja meg... Mi ennek az oka? Olyan életképtelenek, hogy a boltba sem tudnak elmenni... Én látom rosszul? TISZTELET A KIVÉTELNEK

2014. dec. 26. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
elkurvult a világ... 13 évesen már túl vannak a szexen... mert ez a menő... szerintük... de nagyon gázak.... nagylánynak akarnak tűnni... közben meg sehol semmi.... 15/L
2014. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.. :(
2014. dec. 26. 22:19
 3/6 Linó03 ***** válasza:
Isznak, cigiznek, roncsolják magukat, mielőtt még igazán elkezdenének nővé válni, mert ettől érzik nagynak magukat. Nem tudom, bennük hol akadt el a tiszta öntudat, önkifejezés, önbizalom, ilyesmi. Igazából sajnálom őket, mert szerintem nem csak ők tehetnek róla.
2014. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia én is 13 vagyok és lány szerintem ez azért van mert mindenki be szeretne illeszkedni amivel nincs is baj.... Csak ezt elég rosszúl hozzák össze...
2014. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a divat, ennyi az oka és ne is keresd benne az értelmet.

De jó látni hogy vannak még normális emberek :)

2014. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem csak a korodbeliek olyanok, vannak akik úgy halnak meg, hogy soha életükben nem tudtak főzni, gyerekkorában az anyja, aztán emg a felesége látta el.

az emberek többsége igénytelen és életképtelen.


mellesleg nem csak a tinik akarnak beilleszkedni, vagy üldözi ka mámort, a felnőttek többsége sem képes semmire piáláson, szexelésen kívül. azért mert nincs különbség köztük, az emberek többsége leragad 10-14 éves szinten.


és ez valóban a szüleik miatt is van így, akik szintén nem kaptak nevelést.


a nagyobb probléma az, hogy az olyanok minte te kedves kérdező egy idő után megunják ezeket az embereket és elkezdenek befordulni. vagy megölik magukat, vagy pszichiátrián végzik, vagy leálnek egy többnyire magányos életet, csak töredéke képes jól érezni magát egy ilyen világban.


sok szerencsét.

2014. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!