Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Privát üzenet véletlenül a...

Privát üzenet véletlenül a hírfolyamon. Kik láthatták?

Figyelt kérdés

Telefonon írtam egy ismerősömnek egy személyes jellegű levelet, amit véletlenül nem privátban küldtem el, hanem kikerült a falára. (rosszul ertelmeztem a telefonos ikont) Csak 2-3 percig volt kint az üzenet, mert rögtön 2-én is szóltak, h Szerintük rossz helyre ment az üzim és törölni kéne.

Az illetővel és azoknál is, akik szóltak tagjai vagyunk egy zárt csoportnak ahol napi szinten beszélünk, és mindenki mindenki ismeőse. Kérdés, ezt a pár percig nyitott üzenetet ugye nagy eséllyel csak a csoport tagok láthatták, vagy az összes online ismerősöm? Én sem látom pl. ha egy ismerősöm egy Számomra ismeretlent felköszönt a születésnapján csak ha egy közös ismerőst köszönt fel, pl. Az illetővel csak a csoportbéliek a közös ismerőseink.



2014. dec. 29. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!