Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Populáció-kontroll * Hogyan...

Populáció-kontroll * Hogyan lehetne elérni, ERKÖLCSILEG elfogadható "módszerrel" hogy ne legyen több boldogtalan / szerencsétlen ember a földön?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik születésüknél fogva képtelenek a boldog életre. Nekik miért kell megszületni? Én ha választhattam volna, nem születnék meg... És itt is látom, hogy sok boldogtalan ember van, sok az öngyilkos is. Az mire jó, hogy felnevelnek, aztán meg úgyis megölöm magam?

2014. dec. 31. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy születésénél fogva boldogtalan, ez csakis környezetfüggő. Egyébiránt egy már megszületett emberrel nem tudom hoyg akarsz erklcsösen végezni, ez a kettő kizárja egymást.
2014. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Az erkölcsi tisztítás veled kezdődne.


A rossz kedvet, az átmeneti letargiát ne agyald túl. Attól még lehet boldog késobb

2014. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Boldog családba nem születik boldogtalan ember.
2014. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe a Gattica c. filmet. Régebbi science-fiction, témája egy olyan utópisztikus világ, ahol olyan mértékben kiismerték már az emberi genomot, hogy ha egyetlen betegségre/boldogtalanságra/bármi rosszra hajlamosító gént találnak valakinél, az adott egyént kizárják a társadalomból.


https://www.youtube.com/watch?v=Ci6fAevf_hk


Ez a legalapvetőbb emberi szükségletek kielégítetlenségéből fakadó nyomorra kíván válaszlehetőséget adni.

2014. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez itt a baj, hogy mindenki csak félrebeszél, meg tabu meg gyűlölködés, de VALÓDI megoldást senki se kínál.

Legalább is itthon.


Például amerikai feminista filozófusok szerint a férfi populációnak kb 10%on kellene lennie, ehelyett kb 54%on van.

Na most nézzük meg, hogy a nyomorból, hajléktalanságból, betegek közül, öngyilkosok közül, boldogtalanok és magányosok közül kik kerülnek ki általában? A férfiak. Kik viszik véghez a legtöbb bűnt az aggresszió (kielégületelnség miatt)? A férfiak. Ha az emberiség 34%a eltűnne (ahogyan háborúk esetén természetes volt), akkor 1 férfira 9 nő jutna. És nem kellene folyton versengeni meg egymást elnyomni.


Csak az a baj, hogy a polkorrekt emberek nem mernek eutanáziáról, abortuszról, népességirányításról beszélni mert júj, emberi jogok. Az meg ugye mellékes, hogy megszületik a gyerek, utána meg nincs aki etesse, vagy nincs hol laknia. Ez mire jó?

2014. dec. 31. 12:29
 6/7 I.B.T. ***** válasza:
100%

Én eléggé egyet értek veled abban h vissza kell fogni az emberi populációt. Megszüntetném a gyerekek fogadtatását 20-30 évre és akkor is csak x főnek engednék szülni. megint 20-30 év és ekkorra már eléggé megfogyatkozik annyira az emberiség, hogy x+y gyereket szüljenek az emberek. Ezt a számolgatást el lehetne odáig vinni, hogy szépen 1 vagy 2 száz év alatt levinnénk az emberi népességet olyan 3-4 milliárdra. Humánus? Igen. egyet értenének vele az egyes emberek? Nagyon nem. És miért? Azért mert akkor neki nem lesz gyereke... Pedig ezt kellene felfogni. Annyi de annyi hibát követett el az ember a történelem során DE SOSEM BÍRT SZORÍTANI A GATYAMADZAGON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Nem a saját érdekeit kellene szem előtt tartania, hanem a közösségét. IGEN, lenne több millió/milliárd ember akinek nem lenne gyereke és gyerek nélkül halna meg DE ez szükséges. Túl sokáig éltünk habzsolva, nem azt mondom, hogy kezdjünk el diétázni hanem azt, hogy vegyünk vissza az iramból. Miért szülnek a cigányok 5-10 gyereket? A pénzért.. Mit kellene csinálni? Megszüntetni a segélyrendszert erre a problémára eredeztetve... ÉS KÉSZ. De... nem... mert emberi jogok meg stb... Engem mélyen felháborít az, hogy ez előtt néhány 10 évvel (bár igazából sohasem) nem volt egy olyan közösségi szellem mely gátat vetett volna annak, hogy 20 éves létemre ilyen dolgokon kelljen gondolkodni MERT én egy ilyenfajta ember vagyok. Tanult, értelmes aki nem dugja a fejét a homokba és bár erőforrásaim (értsd: pénzhiány) nem teszik lehetővé, hogy nagyközönséghez eljusson az amit már több százan /ezren hangoztattak már mégis kiírom a hozzászólásomat IDE.


kicsit hosszú lett de a probléma sem rövid.

2014. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég lenne,ha csak azok nem születnének meg,akiket nem akarnak.
2014. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!