Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a terveimről?

Mit gondoltok a terveimről?

Figyelt kérdés
Informatikát tanulok,de nincs érzékem hozzá és olyan szinten nem megy hogy nagyon valószínű hogy nem lesz belőlem szakember.Tanulok ahogy tudok hátha összejön.Kigondoltam néhány B tervet.Az. egyik hogy elkezdek gyúrni és talán rendőr,katona vagy ilyesmi leszek.A másik hogy történelem tanár leszek,mert szeretem a törit.

2015. jan. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az edzésnek és a katona, vagy rendőri pályának mi köze egymáshoz?

Azt meg inkább felejtsd el, hogy tanár leszel.

2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az informatikát most hagyd ott. Nem akarod és nem is tudod csinálni. Felesleges. A katonához nem elég kigyúrni magad, ráadásul szerintem nevetséges (mind az agyatlan parancskövetés, mind a fegyverkezés miatt - értsd, békének köllene lennie, nem az erőszakot kéne táplálnie, na.). A tanárhoz a "szeretem" kevés. kölykökkel leszek körülvéve, akiknek át kell adnod a tudásod. Erre pedig kevesen képesek. És elmehet a pcsába az, aki képtelen megszerettetni a saját tantárgyát a gyerekekkel, ezzel egy rakat potenciális történelem rajongótól fosztja meg a világot. A kölyköket ezen kívül nevelni kell, irányítani, segíteni nekik. Ehhez szociológia és pszichológia is kell. Ha hagyod magad, elnyomnak, mint a szart.


Írd össze, mit szeretsz, mire lennél képes, meddig mennél el, mik a hosszútávú céljaid és hogy mi az, amivel biztosan nem akarsz foglalkozni.

2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Annyit még hadd tegyek hozzá, hogy ha rendőrnek mész, utálni foglak. És sokan mások is.
2015. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kigyúrom magamat akkor lehetek rendőr?16 éves vagyok és 1,5 éve tanulok infot és 9,5 éve angolt,de a tudásom kb mintha 1 éve.Szerintem jól tudok bánni az emberekkel és meg tudnám szerettetni a tárgyat az emberekkel.Esetleg neten tanulok angolt és németet és talán tolmács vagy idegenvezető.
2015. jan. 4. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
9,5 éve? KILENC ÉS FÉL? Anyanyelvi szinten kéne tolnod, te sügér. Ha annyit nem vagyok képes megtenni, hogyan akarsz te olyan babérokra törni, mint a tanári pálya?
2015. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Az vagy, nem vagyok.
2015. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezeket, de a 3 közül inkább a tanári pályát válaszd. Úgy látom, neked az tetszene.
2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jól kéne tudnom az angolt de általánosba nem volt jó tanárunk és a leggyengébb csoportba voltam hiába voltam 4-es 5-ös,de nem raktak át.Most pedig ezért szívok mert nagyok a hiányosságaim.Nem is szeretem az angolt viszont neten tanulok németet.
2015. jan. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!