Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Nagyon...

Mit tudnék tenni? Nagyon sokat tanulok, de a jegyeim romlottak. Itthon mindent tudok, azonban a dolgozatoknál egyszerűen elfelejtek mindent.

Figyelt kérdés
Nyakamon a felvételi is, és fogalmam sincs, hogy felvesznek-e abba az iskolába ahova menni szeretnék. Folyamatosan ideges és szomorú vagyok, a legkisebb apróságon is (mint például, hogy fordítva vettem fel a pólóm reggel vagy ilyesmi) elkezdek sírni. Alig tudok koncentrálni és ez a jegyeimen is meglátszik. Idegesít minden, mindenkivel veszekszem, azokkal is akik csak segíteni akarnak. Képtelen vagyok normálisan enni, vagy evés után hányingerem lesz. Mit tegyek? 13/L

2015. jan. 7. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit lazíts.Mielőtt hazaérsz pihenj 1 órát majd tanulj.
2015. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl stresszes vagy szerintem. Relaxálj

Nagyon egy cipőben járunk, sajnállak 13/l

2015. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! :) Igazából nagyon stresszes vagy, de ez nem akkora gond, csak próbálj meg kicsit lehiggadni, meg átgondolni a dolgokat... Azokra a tantárgyakra figyelj ami beleszámit a továbbtanulásba, azokból hozd az ötöst pl... Nem tudom milyen tanuló vagy... A felvételivel kapcsolatban, na izgulj rá annyira mert attól csak rosszabb lesz... Pl. Az utolsó 3/4 napban már ne készülj, az már nem segít... Azokban a napokban, ha dolgozat van azt nézd át kicsit, de próbálj meg lazítani, ha hazaérsz és nem egyből a tanulás legyeb az első... Remélem tudtam segíteni! A felvételihez sok sikert kívánok! De azt jegyezd meg ha mostnem tanulsz meg kiegyensúlyozottan tanulni meg pihenni jövőre rosszabb lessz.... Tudom mert én tavaly felvételiztem. :/ De sok sikert, drukkolok! :D :) 15/L.
2015. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!