Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kopaszoknak jól...

Szerintetek kopaszoknak jól áll a szakáll, borosta?

Figyelt kérdés

Mar kb felek h ha megkopaszodom nem lesz (külsőre a számomra szép) baratnőm, mert azok az emberek közé tartozom akiknek számít a külső is (50-50%-ban). Ebből adódik az hogy mindíg találok valamit magamon is amibe belekötök. Per pill úgy veszem észre hogy kopaszodom.

Sokan mondták hogy eléggé hátrány ez az adottság.


Ha valamit tudtok a témához írni akkor megköszönném.. Mire figyeljek stílusban, viselkedésben.


Lányok egyépként szerintetek ha belsőre bejön egy srác a kopaszság befolyásolná a dolgot?


2015. jan. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg egészséges kopasz ember ilyenekre nem ad. A borosta meg szakáll csak igyekezet azt mutatni, hogy ám, nekem is nő szőr a fejemen, csak más a helyi megoszlása.
2015. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyanok, akik kopaszként szakállal jobban néznek ki, mint az utóbbi nélkül, bár szerintem ez arcfüggő.

De ha annyira zavar, ma már meg lehet oldani az ilyesmit, csak pénz kell hozzá.

2015. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat zavar nem zavar .. Persze hogy jobban örülnék neki ha nm lenne ilyen problémám. Igazából nekem sokat számit hogy mások mit gondolnak rolam, mennyire fogadnak el (regen ez eleg gazos helyzet volt nekem) Ezt ugy ertem ha elfogadnak akár kopaszon akkor elfogadom én is magam, akkor nincs miért változni, változtatni.


Viszont ez majd meg kiderul :)

2015. jan. 12. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól ha nem madárfészek.

Egyébként ez sajnos örökölhető, az én hajam is megritkult egy jópár éve, aztán sajnos majd lehet ki is eszi az avas a maradékot ahogy telik az idő.

2016. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!